Wisła Kraków – Lech Poznań transmisja TV stream (WISŁA – LECH 31.01. NA ŻYWO)

Wisła Kraków  – Lech Poznań transmisja TV stream . Mecz Wisły z Lechem w 27. kolejce Lotto Ekstraklasy to z pewnością jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów weekendu. Wisła Kraków  – Lech Poznań w piątek, 31 marca (31.03.2017) o godz. 20.30. Gdzie oglądać na żywo transmisję meczu Wisła Kraków  – Lech Poznań w TV oraz online?

 

Wisła Kraków  – Lech Poznań: ONLINE na żywo

Runda zasadnicza Lotto Ekstraklasy w sezonie 2016/17 wchodzi w decydującą fazę. W jedym z najciekawiej zapowiadających się meczów 27. kolejki Wisła Kraków zmierzy się z Lechem Poznań. Obie drużyny mają o co grać, a to oznacza, że przy Reymonta czekają nas spore emocje.

 

Wisła Kraków  – Lech Poznań transmisja TV stream. Lech jest aktualnie na 3. pozycji w tabeli.  Wisła natomiast jest 6., ale ma jedynie 3 punkty przewagi nad drużynami, które walczą o czołową ósemkę i do końca sezonu zasdaniczego piłkarze Białej Gwiazdy.

 

Wisła Kraków  – Lech Poznań: ONLINE na żywo

Trudno wskazać faworyta meczu. Wisła od 26 sierpnia, od porażki 1:5 ze Śląskiem, nie przegrała u siebie meczu. Ostatnie trzy spotkanie wygrała. Co ciekawe jednak, poznaniacy również dobrze spisują się na wyjazdach.

 

Lech w Krakowie zagra jednak osłabiony. Z powodu kontuzji nie zagra Dawid Kownacki, a ze względu na nadmiar żółtych kartek Łukasza Trałkę.

 

Wisła Kraków  – Lech Poznań: Transmisja na żywo w telewizji oraz online live stream. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Wisła – Lech

Przed meczem Wisła Kraków  – Lech Poznań

WISŁA KRAKÓW – LECH POZNAŃ: TRANSMISJA NA ŻYWO

WISŁA – LECH 31.03.: GDZIE OGLĄDAĆ?

WISŁA KRAKÓW – LECH POZNAŃ TV ONLINE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.