Gdzie oglądać Zagłębie – Śląsk? Derby Zagłębie – Śląsk 22.04. na żywo

Gdzie oglądać Zagłębie – Śląsk? Gdzie będzie transmisja derbów Zagłębie – Śląsk? Te pytania zadaje sobie wielu kibiców z Dolnego Śląska. Niestety, transmisji na żywo z derbów Zagłębie – Śląsk nie będzie w telewizji. Gdzie ją więc można zobaczyć?

 

Multiliga na żywo. Ostatnia kolejka ekstraklasy

Derby Dolnego Śląska Zagłębia Lubin – Śląsk Wrocław na zakończenie sezonu zasadniczego Lotto Ekstraklasy. Choć obie drużyny są na razie pod kreską (Śląsk już nie ma szans na czołówą ósemkę po podziale punktów), to emocje i tak zapowiadają się spore. Taki już urok meczów derbowych.

 

Wszystkie sobotnie (22 kwietnia) mecze ostatniej kolejki rozpoczną się o tej samej porze, o godz. 18. Siłą rzeczy nie było możliwości, aby transmitować wszystkie spotkania na żywo – dlatego trzeba było wybrać te najciekawsze. Początkowo miały być relacje na żywo z czterech spotkań, niestety nie było wśród nich meczu Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław. Postawiono na pojedynki czterech najwyżej sklasyfikowanych w tabeli drużyn. I można taką decyzję nawet zrozumieć. Później dodano jednak jeszcze piątą transmisję, ale zamiast derbów Dolnego Śląska, pokazany zostanie mecz Górnika Łęczna z Wisłą Kraków.

 

Transmisje TV oraz online z ostatniej kolejki ekstraklasy

Decyzja ta jest mocno kontrowersyjna, bowiem w Lubinie, gdzie gra drużyna Franciszka Smudy, nie będzie ani wielu kibiców, ani specjalnej atmosfery, a dodatkowo żadna z drużyn nie walczy już o grupę mistrzowską. Wisła jest jej pewna, a Łęczna od dawna nie ma na nią szans.

 

Co innego w Lubinie. Zagłębie wciąż ma szanse (duże) na grę czołowej ósemce, a ponadto szykuje się święta wojna na murawie i trybunach. Temperatura spotkania Zagłębie – Śląsk z pewnością będzie wyższa od tej w Lublinie.

 

Gdzie oglądać Zagłębie – Śląsk? Gdzie będzie transmisja derbów Zagłębie – Śląsk? Na tak postawione pytanie odpowiedź, niestety, jest jedna – nigdzie. Kibicom pozostaje transmisja łączona w ramach Multiligi plus. Na antenie stacji Canal + Sport będą łączenia ze wszystkimi stadionami, gdy tylko będzie się działo coś ważnego na którymś z nich.

  • Gdzie oglądać Zagłębie – Śląsk?

  • Gdzie będzie transmisja derbów Zagłębie – Śląsk?

  • Zagłębie – Śląsk: Transmisja na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.