Puchar Polski 2017. Finał Lech – Arka na żywo [GDZIE OGLĄDAĆ LECH – ARKA]

Puchar Polski 2017. Finał Lech – Arka na żywo. Finałowy mecz Pucharu Polski Lech Poznań – Arka Gdynia już we wtorek, 2 maja 2017 roku. Mecz na PGE Narodowym w Warszawie rozpocznie się o godz. 16. Gdzie oglądać transmisję finału Pucharu Polski? Lech – Arka w finale PP – transmisja na żywo, online stream oraz w telewizji.

 

Finał Lech – Arka: Transmisja na żywo

Finał Puchar Polski 2017 już w 2 maja. W finale, który zostanie rozegrany na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, zagrają Lech Poznań i Arka Gdynia. Trofeum przejdzie więc do nowego właściciela, bowiem dotąd dwa razy z rzędu Puchar Polski zdobywała Legia Warszawa. Co ciekawe, dla Lecha to już trzeci finał krajowego Pucharu z rzędu. W ostatnich dwóch lata jednak to właśnie warszawska Legia była lepsza w najważniejszym meczu rozgrywek pucharowych.

 

Zapowiada się święto ligowej piłki. Na trybunach ma zasiąść komplet widzów – wykupionych zostały wszystkich 50 tysięcy wejściówek. Oba kluby biorące udział w finale będzie wspieranych przez 15 tysięcy fanów.

 

Finał Lech – Arka: Transmisja na żywo

Faworytem z pewnością będzie Lech Poznań, który jest najzwyczajniej w świcie lepsza drużyną. Podopieczni Nenada Bjelicy walczą o mistrzostwo Polski. W weekend, nie bez problemów, pokonali Koronę Kielce 3:2. W tym samym czasie Arka Gdynia zremisowała z Piastem Gliwice 1:1.

 

Kiedy finał Pucharu Polski?

Finał Pucharu Polski 2017 Lech Poznań – Arka Gdynia odbędzie się we wtorek, 2 maja 2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Finał Pucharu Polski – godzina

Mecz między Lechem Poznań i Arką Gdynia rozpocznie się o godz. 16.

Gdzie oglądać finał PP Lech – Arka?

Wszystko na temat transmisji meczu finałowego Lecha – Arka na następnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.