GKS Katowice – Sandecja TV online stream [GDZIE OGLĄDAĆ GKS – SANDECJA 12.05]

GKS Katowice – Sandecja TV online stream. Mecz na szczycie Nice 1. Ligi GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz już w piątek, 12 maja 2017. Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Sandecja? Transmisja TV oraz online stream GKS Katowice – Sandecja – SPRAWDŹ.

 

GKS Katowice – Sandecja TV: Transmisja na żywo

Walka o awans do ekstraklasy wchodzi w decydująca fazę. Do końca sezonu Nice 1. Ligi pozostało 5 kolejek, w których rozstrzygnie się, które dwie drużyny będą się cieszyły z promocji. Czy będą to GKS Katowice i Sandecja Nowy Sącz? Obie druzyny mają na to sporą szansę. Mecz w Katowicach będzie z pewnością miał bardzo duży wpływ na to.

 

Aktualnie w tabeli prowadzi Sandecja Nowy Sącz, która ma cztery punkty przewagi na 2. Zagłębiem Sosnowiec i 3. GKS-em Katowice. Jeśli gościom udałoby się wygrać, jedną nogą będą niemal w ekstraklasie. Wtedy mieliby aż 7 oczek przewagi nad trzecią drużyną w tabeli. Remis również pozwoli im mieć lekką przewagę.

 

GKS Katowice – Sandecja TV: Transmisja na żywo

Z kolei dla gospodarzy porażka oznacza, że upragniony awans nieco się oddali. Różnice w czole Nice 1. Ligi są jednak tak niewielkie, że nawet porażka szans tych nie pogrzebie. Zwłaszcza że wiele drużyn z czołówki gra ze sobą bezpośrdenie mecze w każdej kolejce, a to oznacza walkę  o awans do końca sezonu.

 

Gdzie oglądać hitowy mecz Nice 1. Ligi w telewizji albo w internecie? Wszystko na temat transmisji meczu GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz na następnej stornie.

Przed meczem GKS Katowcie – Sandecja Nowy Sącz

GKS Katowice – Sandecja TV online stream

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.