Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław na żywo (ZAGŁĘBIE – ŚLĄSK 16.05 ONLINE STREAM)

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław na żywo – mecz już we wtorek, 16 maja. To już trzecie w tym sezonie derby Zagłębie – Śląsk. Mecz w Lubinie w 34. kolejce Lotto Ekstraklasy. Transmisja na żywo meczu Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz w TV oraz online.

 

Zagłębie – Śląsk: Transmisja na żywo

Po raz trzeci w tym sezonie zagrają ze sobą piłkarzy Zagłębia Lubin i Śląsk Wrocław. Z pewnością przed sezonem kibice, ale również sami zawodnicy, że liczyli na to, że po raz trzeci zmierzą się z lokalnym rywalem w grupie mistrzowskiej. Ostatecznie oba dolnośląskie kluby znalazły się w grupie spadkowej.

 

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław na żywo. W pierwszym meczu derbowym Śląsk wygrał z Zagłębiem 2:1. W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Miedziowi zremisowali u siebie z WKS-em 1:1. Jak się później okazało, strata dwóch punktów była dla podopiecznych Piotra Stokowca brzemienna w skutkach. Zagłębie w tym spotkaniu straciło szansę na grę w czołowej ósemce sezonu.

 

Zagłębie – Śląsk: Transmisja na żywo

Nastroje w obu drużynach są niezłe. W poprzedniej kolejce oba wygrały swoje mecze, na co kibice długo czekali. Zagłębie wygrało 3:1 z Piastem Gliwice i było to pierwsze zwycięstwo do 7 marca. Śląsk tymczasem odniósł najwyższe zwycięstwo nie tylko w sezonie, ale i w ostatnich latach  – gromiąc Ruch Chorzów 6:0. W Lubinie tak wysokiego rezultaty raczej nie możemy się spodziewać, ale emocji z pewnością nie zabraknie.

 

Poprzedniego meczu pomiędzy Zagłębiem i Śląskiem kibice nie mogli obejrzeć w telewizji, bowiem derby Dolnego Śląska nie były transmitowany na żywo. Teraz na szczęście będzie inaczej. Wszystko na temat transmisje meczu Zagłębie – Śląsk 16 maja 2017 czytaj na następnej stronie.

 

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław na żywo

 Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.