Legia Warszawa – Lech Poznań na żywo 17.05. (GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ LEGIA – LECH)

Legia Warszawa – Lech Poznań na żywo. Legia – Lech już dziś, 17 maja 2017 (17.05.2017). Początek meczu Legia Warszawa – Lech Poznań o godz. 20.30. Gdzie oglądać mecz Legia – Lech: transmisja na żywo w telewizji oraz online?

 

Legia Warszawa – Lech Poznań: Transmisja na żywo

Legia Warszawa – Lech Poznań już dziś. Ten mecz może zdecydować nawet o mistrzostwie Polski. Lech Poznań jedzie na Łazienkowską wygrać, choć trener Kolejorza Nenad Bjelica uważa, że faworytami do tytułu są Legia i Jagiellonia Białystok.

 

Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek w czołówce jest bardzo ciasno. Prowadząca Jagiellonia ma tyle samo punktów co Lech, jedno oczko mniej Legia, a dwa Lechia. Gdy w Warszawie będzie się zaczynał już mecz Legia – Lech, obie ekipy będą już znały rezultat spotkania Lechia – Jagiellonia.

 

Legia Warszawa – Lech Poznań: Transmisja na żywo

W obecnym sezonie oba mecze między Legią i Lechem kończyły się wygraną Wojskowych. Oba w dramatycznych okolicznościach, po bramkach w doliczonym czasie gry po strzała Kaspera Hamalainena, który do Legii trafił z… Lecha. – Chciałbym zrobić to samo trzeci raz z rzędu, choć szanse na to są znikome. Dam z siebie wszystko, żeby powtórzyć podobny scenariusz. Nie ma jednak znaczenia, kto strzeli gole. Ważne dla nas jest tylko zwycięstwo – zapowiada Fin.

 

Kto będzie lepszy tym razem? O tym przekonamy się już dziś wieczorem.

 

Legia Warszawa – Lech Poznań na żywo. Mecz Legia – Lech już dziś, 17 maja 2017. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV oraz online z meczu Legia – Lech

Legia Warszawa – Lech Poznań 17 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.