Jagiellonia – Legia online stream na żywo (JAGIELLONIA – LEGIA 21.05 TRANSMISJA)

Jagiellonia – Legia online stream na żywo. Mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszwa w 35. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gdzie oglądać Jagiellonia – Legia na żywo? Transmisja meczu Jagiellonia – Legia 21.05.2017 w telewizji oraz w interncie.

 

Jagiellonia – Legia: Transmisja na żywo

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Legia Warszawa wróciła na fotel lidera. To oczywiście dzięki środowemu zwycięstwu z Lechem Poznań i porażce lidera z Białegostoku z Lechią w Gdańsku. Dzięki temu mistrzowie Polski są na prowadzeniu, a trzy pozostałe drużyny mają do warszawian dwa punkty straty.

 

Jagiellonia – Legia online stream na żywo. Dlatego walka o tytuł mistrzowski absolutnie nie jest rozstrzygnięta. Legia Warszawa ma wszystko w swoich rękach, ale czekają ją jeszcze arcytrudne mecze z Jagiellonią i Lechią. Pierwszy z nich już w niedzielę, 21 maja w Białymstoku. – Doceniamy Jagiellonię, ale wierzymy we własne umiejętności i jedziemy do Białegostoku po zwycięstwo – zapowiada Jacek Magiera przed hitem Lotto Ekstraklasy.

 

Jagiellonia – Legia: Transmisja na żywo

Dlatego walka o tytuł mistrzowski absolutnie nie jest rozstrzygnięta. Legia Warszawa ma wszystko w swoich rękach, ale czekają ją jeszcze arcytrudne mecze z Jagiellonią i Lechią. Pierwszy z nich już w niedzielę, 21 maja w Białymstoku. – Doceniamy Jagiellonię, ale wierzymy we własne umiejętności i jedziemy do Białegostoku po zwycięstwo – zapowiada Jacek Magiera przed hitem Lotto Ekstraklasy.

 

Jagiellonia – Legia online stream na żywo. Mecz z Legią cieszy się wielkim zainteresowaniem w Białymstoku. Można się spodziewać kompletu na trybunach. Jest pewne , gracze Jagi nie mogą sobie pozwolić na przegraną. Wtedy ich szanse na mistrzostwo znacznie by spadły.

 

Jagiellonia – Legia – Transmisja telewizyjna oraz online 21 maja 2017. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa

 

Przed meczem Jagiellonia – Legia 21 mjaja 2017

  • Jagiellonia – Legia online stream na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.