Multiliga ekstraklasa online [LEGIA – LECHIA, JAGIELLONIA – LECH 04.06.2017]

Multiliga ekstraklasa online. Ostatnia 37. kolejka ekstraklasy w niedzielę, 4 czerwca 2017. Multiliga na żywo – mecze Legia – Lechia oraz Jagiellonia – Lech. Kto zostanie mistrzem Polski? Multiliga online stream w TV – gdzie oglądać multiligę z ostatniej kolejki ekstraklasy?

 

Multiliga: Legia – Lechia, Jagiellonia – Lech

Multiliga ekstraklasa online. W niedzielę, 4 czerwca rozstrzygnie się, kto zostanie mistrzem Polski. O losach mistrzowskiego tytułu zdecydują dwa spotkania. Legia Warszawa – Lechia Gdańsk oraz Jagiellonia Białystok – Lech Poznań.

 

Multiliga ekstraklasa online. W najlepszej sytuacji do zdobycia mistrzostwa jest warszawka legia, która broni tytułu. Podopieczni Jacka Magiery mają 2 punkty przewagi nad trzema pozostałymi drużynami z czołowej czwórki. Oznacza to, że wygrana w meczu z Lechią zapewni ekipie z Warszawy mistrzostwo Polski.

 

Multiliga: Legia – Lechia, Jagiellonia – Lech

Trzeba pamiętać, że przy równej liczbie punktów na koniec sezonu, o kolejności w tabeli decyduje miejsce po sezonie zasadniczym. To oznacza, że jeśli Legia zremisowałaby z Lechią, to może wyprzedzić ją jeszcze tylko Jagiellonia. Oczywiście o ile zdoła pokonać Lecha.

 

Multiliga ekstraklasa online. Z kolei Kolejorz zostanie mistrzem tylko wtedy, gdy wygra w Białymstoku, a Lechia pokona Legię. Natomiast dla gdańszczan najszczęśliwszy scenariusz jest tak, że oni wygrywają przy Łazienkowskiej, a w spotkaniu Jagiellonia – Lech pada remis.

 

 Multiliga ekstraklasa online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.