EURO U-21: Polska – Słowacja na żywo. Gdzie oglądać mecz Polska – Słowacja?

Polska – Słowacja na żywo. Mecz Polska – Słowacja na młodzieżowych mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 już w piątek, 16 czerwca [Polska – Słowacja 16.06.2017]. Gdzie oglądać mecz Polska – Słowacja? Transmisja na żywo w TV oraz online – sprawdź.

 

Polska – Słowacja: Transmisja na żywo

EURO U-21: Polska – Słowacja na żywo. Pierwszy mecz Polaków na młodzieżowych mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 już w piątek, 16 czerwca. Podopieczni Marcina Dorny w Lublinie zagrają ze Słowacją. Wcześniej, na inauguracje mistrzostw, w Kielcach Anglia zagra ze Szwecją.

 

Biało-czerwoni do meczu ze Słowacją i całych mistrzostw przygotowują się w Arłamowie, gdzie przed EURO 2016 trenowała kadra Adama Nawałki. Od niedzieli reprezentacja jest w komplecie – wtedy dołączył ostatni z powołanych na UEFA EURO U21 zawodników – Karol Linetty, który dzień wcześniej grał w wygranym 3:1 meczu eliminacji mistrzostw świata z Rumunią na PGE Narodowym.

 

Polska – Słowacja: Transmisja na żywo

Polska – Słowacja na żywo. – W pierwszym tygodniu zgrupowania słowem klucz była indywidualizacja. Staraliśmy się dostosować obciążenia indywidualnie tak, aby zawodnicy byli w optymalnej formie, niezależnie od tego, ile grali. Wiadomo, że każda minuta spędzona przez naszego piłkarza na boisku w rozgrywkach ligowych, każdy gol czy asysta bardzo cieszy, a z drugiej strony brak rytmu meczowego martwi. To jednak charakterystyczna rzecz dla reprezentacji młodzieżowych. Od poniedziałku zaczynamy zaś bezpośrednie przygotowania do pierwszego meczu UEFA EURO U21 ze Słowacją – powiedział Marcin Dorna.

 

Mecz ze Słowacją ma wielkie znaczenie dla naszej drużyny. Teoretycznie nasi rywale są najsłabszym przeciwnikiem, z którym Polacy będą grali – czekają nas jeszcze spotkania z Anglią i Szwecją. Więc, by myśleć o wyjściu z grupy, koniecznie trzeba w piątek zdobyć trzy punkty. Pamiętajmy bowiem, że z każdej z trzech grup wychodzi tylko zwycięzca, a stawkę półfinalistów uzupełni jedna drużyna z 2. miejsca z najlepszym współczynnikiem punktowym.

 

Polska – Słowacja na żywo. Gdzie oglądać mecz Polska – Słowacja?Gdzie oglądać mecz Polska – Słowacja na EURO U-21? Wszystko na temat transmisji meczu w TV oraz w internecie na następnej stronie – sprawdź!

 

GRUPA A – TERMINARZ: MECZE POLAKÓW

  • 16 czerwca,18:00 Szwecja – Anglia, Kielce
  • 16 czerwca, 20:45 Polska – Słowacja, Lublin
  • 19 czerwca, 18:00 Słowacja – Anglia, Kielce
  • 19 czerwca, 20:45 Polska – Szwecja, Lublin
  • 22 czerwca, 20:45 Anglia – Polska, Kielce
  • 22 czerwca, 20:45 Słowacja – Szwecja, Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.