Śląsk pokonuje kolejnego pierwszoligowca

Śląsk Wrocław wygrał drugi sparing podczas przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni Jana Urbana pokonali beniaminka 1 ligi Raków Częstochowa 4:1.

Dragoljub Srnić na dwa lata w Śląsku Wrocław

Na półmetku obozu Śląsk przygotowawczego pokonał Raków Częstochowa 4:1. Bramki dla WKS-u strzelili Igors Tarasovs i Łukasz Madej w I połowie. Zaraz po zmianie stron bramkę dodał Arkadiusz Piech, a wynik na 4:1 w ostatniej minucie spotkania ustalił Daniel Łuczak. Gola dla częstochowian strzelił Embalo.

Był to drugi sparing WKS-u. Wcześniej podopieczni Jana Urbana pokonali GKS Katowice 2:0 (po golach Koseckiego i Madeja). Oczywiście, trzeba pamiętać, że Raków to beniaminek 1 ligi, więc nie można popadać w zachwyt, ale… wcześniej pokonał już Bruk-Bet Termalikę, Wisłę Kraków i zremisował z Miedzią Legnica.