Legia Warszawa – IFK Mariehamn na żywo (TRANSMISJA 12.07.2017, ONLINE, STREAM)

Legia Warszawa – IFK Mariehamn na żywo w pierwszym meczu II rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów w sezonie 2017/18. Mecz Legia – IFK w środę, 12 lipca 2017. Pierwszy mecz Legia zagra na wyjeździe. Gdzie oglądać na żywo transmisję meczu IFK Mariehamn – Legia Warszawa? Transmisja w telewizji i internecie spotkania IFK – Legia – sprawdź, gdzie oglądać.

 

IFK Mariehamn – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Legia Warszawa – IFK Mariehamn na żywo. Legia Warszawa przygodę z tegoroczną przygodę w Ligą Mistrzów rozpocznie od II fazy eliminacyjnej. Rywalem podopiecznych Jacka Magiery będzie mistrz Finlandii IFK Mariehamn. Dość sensacyjny mistrz z zeszłego roku (w Finlandii sezon rozgrywany jest w systemie wiosna jesień). Aktualnie Finowie grają mocno w kratkę. Po 16 kolejkach (sami rozegrali już 17 meczów) zajmują 4. miejsce w tabeli.

 

IFK Mariehamn w 2019 roku obchodzić będzie stulecie istnienia. Ubiegłoroczne mistrzostwo było pierwszym w historii. W 2015 roku udało się IFK zdobyć krajowy puchar.

 

IFK Mariehamn – Legia Warszawa: Transmisja na żywo 

Legia Warszawa – IFK Mariehamn na żywo. Legia Warszawa jest zdecydowanym faworytem dwumeczu z mistrzem Finlandii. Mimo że pierwszy mecz zostanie rozegrany w Mariehamn, to już w środę, 12 lipca legioniści powinni pokazać swoją wyższość. Jedynym mankamentem będzie to, że Legia jeszcze nie rozpoczęła sezonu, a IFK jest już na półmetku. Ogranie będzie z pewnością atutem Finów.

 

Trener Jacek Magiera jest ostrożny, ale wierzy w swoją drużynę. – To pierwszy mecz kwalifikacyjny. Chcemy walczyć, podchodzimy do meczu z pokorą i wiarą w siebie. Oczekuję po prostu dobrego meczu. Poświęciliśmy dużo czasu, aby zobaczyć jak prezentuje się nasz rywal. Jednak jak zawsze – koncentrujemy się przede wszystkim na sobie. Drużyna ma grać w swoim stylu, od pierwszej do ostatniej minuty – powiedział na przedmeczowej konferencji.

Przed meczem IFK Mariehamn – Legia Warszawa

 

Transmisji meczu IFK Mariehamn – Legia Warszawa relacja w telewizji oraz w internecie, czytaj na następnej stronie

 

Kiedy mecz Legia Warszawa – IFK Mariehamn?

Legia Warszawa – IFK Mariehamn: O której mecz?

Legia Warszawa – IFK Mariehamn: gdzie oglądać?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.