Falubaz rozważa wycofanie. Śląsk II utrzyma się w III lidze?

Falubaz Zielona Góra może wycofać się z III ligi. Decyzja ma zapaść w poniedziałek. Czy to oznacza, że miejsce zielonogórzan zajmie Śląsk II Wrocław?

 

Polonia Trzebnica wzmacnia defensywę

Źle się dzieje w obu lubuskich klubach – Falubazie Zielona Góra oraz Stilonie Gorzów. W obu, w ramach protestu przeciwko zaległościom finansowym, piłkarze nie wszyli na pierwszy trening. W Gorzowie pożar udało się ugasić. W trybie pilnym udało znaleźć środki dla zawodników, ci wrócili do przygotowań, a w niedzielę mają zagrać w I rundzie Pucharu Polski z Puszcza Niepołomnice.

 

Znaczniej gorzej dziele się w Zielonej Górze. Piłkarze od trzech miesięcy nie dostają wynagrodzeń. W piątek co prawda wyszli na zajęcia, a w sobotę zagrają sparing. W poniedziałek ma się jednak okazać co dalej z Falubazem. Władze klubu mają oświadczyć, czy są wstanie wystartować w III lidze, czy klub wyląduje w okręgówce.

 

Młody pomocnik odszedł ze Śląska do Zdzieszowic

Nikomu źle nie życzymy, ale gdyby okazało się, że zielonogórzanie wycofają się z III ligi, to ich miejsce powinny zająć rezerwy Śląsk Wrocław. Czy tak się stanie? Sytuacja powinna się wkrótce wyjaśnić, bo czasu do startu III ligi (5 sierpnia) coraz mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.