Miała być dymisja, zarząd dementuje. Trenerzy zostają

Trenerski duet MKP Wołów Krzysztof Tabak i Paweł Tronina podał się do dymisji – w poniedziałek poinformował tygodnik Słowo Sportowe. Zarząd klubu zdementował te informacje.

 

IV liga wschód: Derby przegrane w 95 min. Nowy lider z Bielawy

W najnowszym numerze tygodnika “Słowo Sportowe” pojawiła się informacja, którą również podałem powołując się na źródło, że trenerski duet z Wołowa Krzysztof Tabak i Paweł Tronina – po porażce z Karoliną Jaworzyna Śląska – podał się do dymisji.

 

Miała to być reakcja na kiepski start MKP w nowym sezonie. W ciągu dnia do dymisji miał się ustosunkować zarząd klubu. I rzeczywiście, po południu ukazało się oświadczenie, które prezentuję się poniżej

 

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU MKP WOŁÓW

Zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego w Wołowie, w nawiązaniu do nieprawdziwych informacji dotyczących dymisji trenerów Krzysztofa Tabaka i Pawła Troniny, informuje, iż w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z trenerami na którym szczegółowo omówiono dalszy plan działania mający na celu wyjście drużyny seniorów ze zniżki formy.

Mając na względzie bardzo dobre wyniki drużyny MKP kierowanej w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu przez duet trenerski Tronina – Tabak, Zarząd Klubu podtrzymuje zaufanie i wyraża chęć kontynuacji współpracy z obecnym sztabem szkoleniowym. Liczymy, że stabilizacja, wsparcie, a także systematyczna, ciężka praca przyczynią się do poprawy gry i wyników drużyny seniorów.

Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu zarządu, sztabu szkoleniowego, zawodników oraz wsparciu kibiców wkrótce przełamana zostanie zła passa zespołu, a wyniki nawiązywać będą do poziomu, do którego na przestrzeni ostatnich miesięcy przyzwyczaiła Nas wołowska drużyna.

Hej MKP!

Z poważaniem:

Zarząd MKP Wołów

 

***

Oczywiście nie można wykluczyć, że po meczu – na gorąco – padły słowa o dymisji. A może chodziło o tzw. oddanie się do dyspozycji zarządu. Najważniejsze, że wiadomo już oficjalnie – trenerski duet Krzysztof Tabak i Paweł Tronina nadal będą prowadzić czwartoligowca z Wołowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *