Arka Gdynia – Lechia Gdańsk TV online na żywo [DERBY 03.11 ARKA – LECHIA TRANSMISJA]

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk TV online na żywo. Derby Trójmiasta Arka Gdynia – Lechia Gdańsk odbędą się w piątek, 3 listopada 2017. Początek meczu Arka – Lechia  godz. 20.30. Sprawdź, gdzie oglądać Derby Trójmiasta 2017 w telewizji oraz w internecie.

 

Lechia – Arka 07.04.2018: stream online na żywo

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk TV online na żywo. Derby Trójmiasta Arka – Lechia już w piątek, 3 listopada. Obie drużyny przystąpią do meczu w ramach 15. kolejki Ekstraklasy po przegranych meczach w minionej kolejce. O ile porażka (0:2) żółto-niebieskich w Warszawie z Legią niespodzianką nie była, to pogrom, jakiego doznała u siebie Lechia z Koroną Kielce 0:5 to z pewnością mega sensacja.

 

– Ostatni mecz to jest zmartwienie Lechii. My mamy swoje zmartwienia i na nich się skupiamy, a w meczu zobaczymy czy Lechia zmieni ustawienie bądź personalia w porównaniu z przegranym wczoraj meczem z Koroną. W trakcie meczu bądź wcześniej, jak już będziemy znać skład Lechii i będziemy widzieć w jakim ustawieniu zagra, to będziemy reagować i na to musimy przygotować drużynę. Będziemy chcieli pierwszy raz w historii pokonać Lechię w Ekstraklasie, o to przyjdzie nam grać, drużyna doskonale o tym wie i obyśmy sprostali temu wyzwaniu i mogli cieszyć się w ten piątkowy wieczór – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej trener Arki Leszek Ojrzyński.

 

Lechia – Arka 07.04.2018: stream online na żywo

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk TV online na żywo. Sromotna klęska z Koroną spowodowała, że w Gdańsku jest bardzo nerwowo. Jeszcze podczas meczu z kielczanami kibice skandowali, w dość niecenzuralnych słowach, że derby Arka – Lechia muszą być wygrane.

 

Czy taka postawa fanów gdańskiego klubu wpłynie na zawodników mobilizująco, czy wręcz przeciwnie, przekonamy się już w piątek późnym wieczorem. Najbliższe derby Arka Gdynia – Lechia Gdańsk będą 40. meczem derbowym w historii biorąc pod uwagę wszelkie rozgrywki. Co ciekawe, gdynianie na wygraną w derbach w Ekstraklasie czekają już 10 lat. Ostatni raz Arka wygrała z Lechią 4 listopada 2007 roku – 1:0 na własnym stadionie.

 

Derby Trójmiasta Arka Gdynia – Lechia Gdańsk. Transmisja na żywo w telewizji oraz w interncie

 

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk TV online na żywo

ARKA GDYNIA – LECHIA GDAŃSK: TV, ONLINE, NA ŻYWO

DERBY ARKA – LECHIA: GDZIE OGLĄDAĆ 03.11.2017?

ARKA – LECHIA: KIEDY DERBY, O KTÓREJ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *