Orzeł Prusice ma w końcu nowego trenera

Krystian Januszewski będzie nowym trenerem Orła Prusice, lidera wrocławskiej GreenPost klasy okręgowej. Zajmie on miejsce, które kilka tygodni temu zwolnił Bartosz Mazur, a tymczasowo piastował Adrian Bergier.

 

Cztery kluby wykluczone z rozgrywek. Za brak drużyn młodzieżowych

W czwartek późnym wieczorem Orzeł Prusice poinformował, że nowym trenerem zespołu lidera wrocławskiej GreenPost klasy okręgowej zostanie Krystian Januszewski. Obejmie on stery po Bartoszu Mazurze (który zrezygnował z powodów rodzinnych), ostatnio grającym szkoleniowcem lidera był Adrian Bergier.

 

Krystian Januszewski ostatnio był trenerem Błysku Kuźniczysko (przed ostatnią kolejką w grupie II wrocławskiej klasy A Błysk jest na 7. miejscu). Wcześniej pracował w takich klubach jak: Polonia Trzebnica, Dolpasz Skokowa czy Bór Oborniki Śląskie, ale największe sukcesy odnosił z MKP Wołów. Najpierw poprowadził wołowian do awansu do klasy okręgowej, a następnie – jako beniaminka – do IV ligi.

 

Kryzys opanowany. Lider gromi, a Rajter strzela 6 goli

Krystian Januszewski posiada licencję trenerską UEFA A. „Posiada również duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, co w dużym stopniu przyczyni się do podniesienia poziomu szkolenia wśród młodych adeptów futbolu” – czytamy na fanpage klubu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *