Sport-Track IV liga Dolny Śląsk [WSPÓLNA TABELA JESIEŃ 2017]

Sport-Track IV liga Dolny Śląsk – wspólna tabela po rundzie jesiennej sezonu 2017/18. Sprawdziliśmy, jakby wyglądała tabela IV ligi po pierwszej rundzie, gdy wziąć pod uwagę wszystkie zespoły z obu grup w regionie.

 

IV liga zachód: AKS i Chrobry II gromią. Sadowski i Kaczmarek x 4

Runda jesienna w Sport-Track IV lidze dolnośląskiej za nami. Piłkarze na boiska wrócą w marcu, a do tego czasu powstanie wiele podsumowań, analiz i zestawień na temat pierwszej rundy. Niejeden wpis na blogu dolfutbol.pl również będzie tego dotyczył. Na pierwszy ogień – wspólna tabela obu grup dolnośląskiej IV ligi. Oczywiście zbyt dalekich wniosków z tego zestawienia wyciągać nie należy – porównujemy bowiem zespoły, który nie grały ze sobą – ale kilka ciekawostek z pewnością się znajdzie.

 

W pierwszej “10” mamy sześć drużyn z zachodu i 4 ze wschodu. Gdyby rozbić je na okręgi, to Wrocław ma 3 ekipy, Wałbrzych – 2 (ale po jednej z każdej grupy), Legnica – 2 oraz Jelenia Góra – 3.

 

IV liga wschód: Ostre strzelanie w Gaci i Bardzie. Pogoń ugrzęzł na dnie

Najlepiej strzelali zawodnicy ze Strzegomia, Kowar i Głogowa, a więc zachodu. Z drugiej strony najsłabsze ekipy z tej grupy traciły ogromne ilości bramek, co potwierdza również ubiegłoroczną tendencję, że zdecydowanie częściej zdarzały się tu mecze do jednej bramki, które kończyły się wysokimi wynikami.

 

[team_standings 11095]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *