Lechia – Śląsk na żywo TV ONLINE STREAM [27.07.2018 TRANSMISJA LIVE, STREAM]

Lechia – Śląsk na żywo TV ONLINE STREAM. Mecz Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław w 2. kolejce Lotto Ekstraklasy w piątek, 27 lipca. Gdzie oglądać transmisję meczu Lechia – Śląsk, o której godzinie?

 

Lechia – Śląsk: Transmisja na żywo

Lechia – Śląsk na żywo TV ONLINE STREAM. 2. kolejka sezonu 2018/19 w Lotto Ekstraklasie rozpocznie się w Gdańsku, gdzie Lechia zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Dla kibiców to mecz przyjaźni, na boisko jednak będzie twarda walka o ligowe punkty.

 

Oba zespoły przystąpią do meczu z trzema punktami na koncie. Na inaugurację sezony WKS pokonał Cracovię 3:1, a Lechia wygrała z Jagiellonią 1:0. W piątkowy wieczór w Gdańsku z pewnością nie zobaczymy Jakuba Koseckiego w barwach Śląska i Sławomira Peszki u gospodarzy. Pierwszy odszedł bowiem do II ligi tureckiej, a drugi został zdyskwalifikowany na 3 miesiące za brutalny faul w Białymstoku.

 

Lechia – Śląsk: Transmisja na żywo

Lechia – Śląsk na żywo TV ONLINE STREAM. – Lechia to zupełnie inny zespół niż w zeszłym sezonie. Na pewno nie będzie tak ładnie grać do przodu, jak w poprzednich latach. Jest to już bardziej „produkt” trenera Stokowca, który zdecydowanie poprawił grę w defensywie – powiedział przed spotkanie trener WKS-y Tadeusz Pawłowski.

 

Jaki Śląsk będzie miał pomysł na Lechię? – Dla nas będzie ważne, by zamknąć ich skrzydła, jeden ze środkowych pomocników będzie schodził do boku, a my będziemy szukać szans w kontratakach. Widzę pewne mankamenty ich grze. Jestem ciekawy, jak Lechia ustawi się, grając u siebie. Czy zaatakuje, czy będzie czekała na kontry – dodał szkoleniowiec wrocławian.

 

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Lechia – Śląsk

 

Lechia – Śląsk: Konferencja przed meczem

Lechia – Śląsk 27.07.2018 TRANSMISJA NA ŻYWO

LECHIA – ŚLĄSK: GDZIE OGLĄDAĆ?

LECHIA – ŚLĄSK GODZINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *