Legia – Lech TV ONLINE NA ŻYWO [TRANSMISJA 16.09.2018 LEGIA – LECH]

Legia – Lech TV ONLINE NA ŻYWO. Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań transmisja na żywo. Mecz Legia – Lech w niedzielę, 16 września 2018. Gdzie oglądać mecz LEGIA – LECH na żywo w telewizji oraz online?

Legia – Lech: transmisja na żywo – online, stream

Mecze Legia – Lech zawsze elektryzują kibiców w Polsce, nie tylko w Warszawie i Poznaniu, ponieważ zazwyczaj sporo się na nich dzieje. Nie inaczej jest tym razem. Choć to dopiero pierwsze spotkanie obu drużyn w bieżącym sezonie, to i tak emocji nie powinno zabraknąć. Mimo, a może właśnie dlatego, że obie drużyny na razie mocno zawodzą. Czy po przerwie na reprezentację pokażą nowe oblicza?

LEGIA – LECH 16.09. TV, ONLINE, STREAM. W bieżącym sezonie w Lotto Ekstraklasie jeszcze i Legia, i Lech mogą wiele zdziałać. I zmazać pucharową klęskę, czyli koniec podboju Europy na trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. Dlatego tym bardziej muszą powalczyć w niedzielnym meczu.

Oba kluby w tabeli dzieli zaledwie dwa punkty. Oba liczą na przełamanie. Lech w lidze nie wygrał od 12 sierpnia (4:0 z Zagłębiem Sosnowiec), Legia ostatnio triumfowała tydzień później – też z beniaminkiem, wymęczyła zwycięstwo 2:1. Poznański zespół w trzech kolejnych meczach przegrał z Wisłą Kraków (2:5) i Zagłębiem Lubin (1:2) oraz zremisował 1:1 z Piastem. Legioniści w fatalnym stylu ulegli 1:4 Wiśle Płock, a później bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Cracovią.

LEGIA – LECH 2018 TV, ONLINE, STREAM. Trener Legii Sa Pinto w czasie przerwy na kadrę ściągnął do klubu Portugalczyka André Martinsa. Czy środkowy pomocnik, wychowanek Sportingu Lizbona, zadebiutuje już w niedzielę w meczu z Kolejorzem? Przede wszystkim będzie to zależało od jego dyspozycji fizycznej, która jeszcze może nie być najlepsza.

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań transmisja na żywo. Spotkanie Legia – Lech w niedzielę 16 września 2018. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV oraz online z meczu Legia – Lech