20. kolejka okręgówka Wrocław. Moto-Jelcz pewnie wygrał w Strzelinie i utrzymał fotel lidera. Orzeł Pawłowice i Mechniak Brzezina z kompletem wiosennych zwycięstw.
Polonia-Stal nie zwalnia tempa, niespodzianka w Bielawie
Po przedświątecznej kolejce zachował Moto-Jelcz Oława, który nie miał problemów z pokonaniem na wyjeździe outsidera ze Strzelina. Goście pewnie wygrali 5:0. W najciekawiej zapowiadającym się meczu kolejki Zachód Sobótka pokonał Czarnych Jelcz-Laskowice 2:1. Gole dla gospodarzy strzelili Piotr Dewerenda z rzutu karnego i Piotr Mrowiec.
Jak burza na wiosnę idą Orzeł Pawłowice i Mechniak Brzezina. Obie drużyny wygrały wszystkie pięć meczów. Orzeł pokonał w derbach Wrocławia Parasol 4:1. Dla gospodarzy strzelali Maciej Szymkowiak – 2, Michał Kapałczyński i Maciej Krzysiak.
Derby dla Prochowiczanki. Hit kolejki dla Apisu
Mechanik pokonał walczący o utrzymanie się Kolektyw Radwanice 2:1. Gole dla gospodarzy strzelili Krystian Bagiński i Dominik Wątor.
Kolektyw nie może wydostać się ze strefy spadkowej, a jeszcze niżej zapada się w niej drugi zespół z gminy Siechnice – Energetyk. Siechniczanie ulegli u siebie Pogoni Oleśnica 0:2. Gole dla gości strzelili Wojciech Strójwąs i Mateusz Jendryca. Energetyk przegrał na wiosnę wszystkie mecze.
Tymczasem Polonia Środa Śląska pokonała Widawę Bierutów 4:2. Hat-tricka strzelił Łukasz Staroń, a jednego gola dla gospodarzy dołożył Krzysztof Rożek.
W pozostałych dwóch meczach padły remisy. KS Żórawina podejmował Wiwę Goszcz. Goście dwa razy obejmowali prowadzenie (strzelali Dariusz Śląski i Jakub Wojciechowski), ale najpierw wyrównał Andreii Rats, a wynik na 2:2 ustalił Jakub Banasik w… 99 minucie meczu.
W Podgaju Olimpia podejmowała GKS Kobierzyce. Mecz zakończył się rezultatem 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił Radosław Grzywniak.
- Strzelinianka Strzelin – Moto Jelcz Oława 0:5
- Orzeł Pawłowice – Parasol Wrocław 4:1
- Olimpia Podgaj – GKS Kobierzyce 1:1
- Energetyk Siechnice – Pogoń Oleśnica 0:2
- Zachód Sobótka – Czarni Jelcz-Laskowice 2:1
- KS Żórawina – Wiwa Goszcz 2:2
- Mechanik Brzezina – Kolektyw Radwanice 2:1
- Polonia Środa Śląska – Widawa Bierutów 4:2