Dwóch młodych graczy w Górniku Polkowice. Kadra beniaminka na II ligę zamknięta

Dawid Szymkowiak i Dominik Małkowski dołączyli do Górnika Polkowice. Tym samym beniaminek zamyka kadrę przed sezonem w II lidze.

 

Ślęza traci mistrza Europy amatorów. Kluzek zagra w II lidze

Dawid Szymkowiak ma 18 lat. Pochodzący z Wrocławia napastnik ostatnie trzy lata spędził w Olimpii Grudziądz, gdzie grał w zespołach młodzieżowych, a także drużynie rezerw. Dwa lata starszy jest Dominik Małkowski, który do tej pory był związany z Ruchem Chorzów, którego jest wychowankiem. 20-latek jest obrońcą.

 

Tym samym kadra Górnika na II ligę jest skompletowana. No chyba, że jeszcze nadarzy się jakaś transferowa okazja. Zwłaszcza że jak dotąd beniaminek był bardzo powściągliwy na rynku transferowym. Jedynym pozyskanym wcześniej zawodnikiem był Eryk Sobków, który trafił za miedzę z rezerw Zagłębia Lubin.

 

Trzon Lechii pod spadku zostaje w drużynie. I są dwa kolejne transfery

Włodarze Górnika w przerwie między sezonami skupili się na przedłużeniu umów z podstawowymi zawodnikami z poprzedniego sezonu. I to się udało, bowiem Polkowic nie opuścił żaden z ważnych graczy. Czy to wystarczy na II ligę? Przekonamy się już wkrótce. Górnik rozpoczyna sezon w II lidze już w sobotę od domowego meczu z Błękitnymi Stargard.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *