Zawodnik Moto-Jelcza testowany przez Widzew Łódź

Lucjan Zieliński, zawodnik Moto-Jelcza Oława, był testowany przez II-ligowy Widzew Łódź. Czy przekonał do siebie trenera Marcina Kaczmarka?

 

28 szkółek na Dolnym Śląsku dostało certyfikaty PZPN

Lucjan Zieliński, niespełna 22-letni skrzydłowy, był na testach w Widzewie od wtorku do czwartku. Jak wypadły? Oficjalny serwis II-ligowca poinformował tylko, że testy się zakończyły. Więcej można przeczytać na portalu kibiców widzewtomy.net. Według serwisu, klub na razie nie jest zainteresowany zawodnikiem, ale Zieliński będzie cały czas pod obserwacją sztabu szkoleniowego i nie można wykluczyć, że dostanie zaproszenie na kolejny sprawdzian, już podczas okresu przygotowawczego. Z drugiej jednak strony zawodnik ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

 

Przypomnijmy, że Lucjan Zieliński przed bieżącym sezonem trafił do Moto-Jelcza Oława, którego jest wychowankiem. Właśnie stąd, jeszcze jako junior, trafił do Miedzi Legnica. Przez ten czas grał – oprócz III-ligowych rezerw Miedzianki – również w II-ligowym MKS-ie Kluczbork, a wiosnę 2019 spędził w II-ligowym Ruchu Chorzów. Niebiescy jednak spadli do III ligi, a Zieliński wrócił do Oławy.

 

Moto-Jelcz wygrywa skromnie, ale za to po jakim golu [VIDEO]

W Moto-Jelczu jesienią we wschodniej grupie IV ligi zagrał tylko w pięciu meczach. Strzelił jednego gola. Ale za to jakiego. Wyjątkowej urody i na wagę 3 punktów w meczu z Pogonią Pieszyce. Można ją zobaczyć pod likiem powyżej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *