Dwóch wzmocni III-ligowe rezerwy, jeden trafi z III do I ligi

Dwóch zawodników I-ligowej Miedzi Legnica rozpoczęło przygotowania z III-ligowymi rezerwami. W przeciwnym kierunku podążył jeden zawodnik.

 

Wychowanek Zjednoczonych blisko Celtiku. Nasze kluby też zarobią

Pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi Legnica na linii pierwsza ? druga drużyna. Jak poinformowała strona klubu, dwóch zawodników będących w kadrze I-ligowego zespołu trafiło do III-ligowych rezerw. Są to środkowy obrońca Fryderyk Stasiak, który znaczną część rundy jesiennej stracił z powodu kontuzji oraz defensywny pomocnik Roko Mislov. Chorwat do Legnicy trafił latem z austriackiego SKN St. Pölten. Zagrał tylko 8 meczów w lidze i generalnie rozczarował. Teraz będzie musiał odbudować się rezerwach, przy okazji wspomóc III-ligowców walce o utrzymanie się w lidze.

 

Tymczasem z rezerw do kadry I drużyny dołączył 18-letni napastnik Rafał Adamski. Mierzący 190 cm gracz był już przed rokiem z ?jedynką? na zimowym zgrupowaniu w Turcji. Jego rozwój zahamowała jednak groźna kontuzja. Późną jesienią wrócił do gry w rezerwach, a w grudniowych sparingach Miedzi II z rezerwami Slavii i Dukli Praga był już jednym z najlepszych na boisku. Teraz ponownie trener Dominik Nowak chce mu się przyjrzeć z bliska.

 

źródło: miedzlegnica.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.