Wyniki dolnośląskich sparingów [31 STYCZNIA – 2 LUTEGO]

Sparingowe granie na Dolnym Śląsku (i dolnośląskich drużyn) trwa w najlepsze. Oto wyniki meczów kontrolnych, które rozegrały drużyny z naszego regionu w ostatnich dniach. 

 

Rezerwy Śląska Wrocław testują pomocnika Piasta Żerniki

Sparingi z udziałem dolnośląskich drużyn nabierają tempa. Coraz więcej drużyn, które rozpoczęły już przygotowania od rundy wiosennej, zaplanowało również mecze kontrolne. Na naszej stronie na bieżąco informujemy o planowanych meczach kontrolnych i ich wynikach.

 

PIĄTEK

  • Victoria Ostrzeszów – Wiwa Goszcz 3:2
  • Odra Lubiąż – Dolpasz Skokowa 7:0

 

SOBOTA

  • GKS Katowice – Chrobry Głogów 0:2
  • Odra Opole – Miedź Legnica 2:0
  • Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród 0:1
  • Miedź II Legnica – Śląsk II Wrocław 1:2
  • AKS Strzegom – Foto-Higiena Gać 2:1
  • Karkonosze Jelenia Góra – Polonia-Stal Świdnica 3:3
  • Piast Nowa Ruda – Brazola Sports 2:3
  • Polonia Trzebnica – Śląsk Wrocław U17 3:2
  • Śląsk Wrocław CLJ – Sokół Wielka Lipa 1:2
  • Unia Bardo – Skalnik Gracze 0:0
  • Agroplon Głuszyna – Sokół Marcinkowice 2:2
  • Moto Jelcz Oława – Rodło Opole 3:2
  • GKS Głuchołazy – Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:2
  • GKS Kobierzyce – Pogoń Pieszyce 1:2
  • Lotnik Jeżów Sudecki – Zjednoczeni Żarów 1:4
  • Chrobry II Głogów – Arka Nowa Sól 4:0
  • Prochowiczanka Prochowice – MKP Wołów 1:3
  • Łużyce Lubań – Gryf Gryfów Śląski 2:4
  • Kuźnia Jawor – Dabro Bau Makowice 3:1
  • WKS Wierzbice – LZS Starowice 2:0
  • Konfeks Legnica – Czarni Lwówek Śląski – przerwany przy stanie 6:2
  • Nysa Zgorzelec – Victoria Ruszów 2:3
  • Hutnik Pieńsk – Iskra Łagów 2:2
  • Włókniarz Leśna – Woskar Szklarska Poręba 4:4
  • Karkonosze Jelenia Góra JUN – Olimpia Kowary 5:3
  • Victoria Jelenia Góra – Darbor Bolesławice 1:7
  • Włókniarz Mirsk – Orzeł Mysłakowice 3:1
  • Victoria Świebodzice – Górnik Wałbrzych 0:2
  • Polonia Ząbkowice Śląskie – Sparta Paczków 1:6
  • Polonia Jaksonów – Wratislavia Wrocław 0:5
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka – Unia Złoty Stok 9:1
  • Zagłębie Wałbrzych – Victoria Wałbrzych 1:10
  • Olimpia Kamienna Góra – GKS Męcinka 5:4
  • Polonia Środa Śląska – Rodło Granowice 5:1
  • MKS Szczawno-Zdrój – Venus Nowice 1:4
  • LKS Ciechów – Zieloni Rakoszyce 6:2
  • Błysk Kuźniczysko – Sokół Ujeździec Mały 6:1
  • Włókniarz Głuszyca- Górnik Boguszów-Gorce 
  • Semafor Brochow – Błękitni Jerzmanowo 2:1
  • Energetyk Siechnice – Zenit Międzybórz 3:4
  • Galakticos Solna – Orzeł Marszowice 4:1
  • Roztocznik – Piławianka Piława Górna 1:7
  • LZS Lipa – Bazalt Piotrowice 6:4
  • Parasol Wrocław – Sokół Smolec 7:0
  • Stal-Fox Orzeł Marszowice – Galakticos Solna 1:4
  • Polonia Wrocław – Muchobór Wrocław 7:0

 

NIEDZIELA

  • Śląsk Wrocław – FC Hradec Kralove 6:1
  • KS Żórawina – Orzeł Prusice 3:4
  • Orkan Szczedrzykowice – Kaczawa Bieniowice 1:1
  • Zawisza Serby – Sparta Rudna 1:8
  • Iskra Księginice – KS Legnickie Pole 4:6
  • Stal Chocianów – Odra Bytom Odrzański 2:3
  • Grom Gromadzyń-Wielowieś – Górnik Złotoryja 4:5
  • Pogoń Oleśnica – GKS Rychtal 1:5
  • Czarni Przedwojów – Amfibolit Leszczyniec 3:1
  • GKS Iwiny – Burza Gołaczów 2:2
  • Pogoń Świerzawa – Orzeł Zagrodno 6:2
  • Granit Roztoka – Iskra Kochlice 4:5
  • Zdrój Jedlina-Zdrój – Podgórze Wałbrzych 3:4
  • Sparta Wrocław – Skra Wojnowice 2:3
  • Sparta II Wrocław – Puma Pietrzykowice/Sadowice 
  • Tomtex Widawa Wrocław – LZS Zachowice 0:4
  • Pogoń Kopalina – Burza Chwalibożyce 4:2
  • Burza Godzieszowa – Czarni Jelcz-Laskowice 5:6
  • Błękitni Krzeczyn – Widawa Kiełczów 
  • Dolomit Chwałowice II Czarni – Czarni Chrząstawa 3:2
  • WKS Wilczyce – GKS Kątna 2:2
  • Czarni Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna II 3:8
  • Kryształ Stronie Śląskie – Iskra Jaszkowa 6:4
  • Wratislavia II – Płomień Wisznia Mała 3:2

 

 

 

4 thoughts on “Wyniki dolnośląskich sparingów [31 STYCZNIA – 2 LUTEGO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *