Wyniki sparingów dolnośląskich drużyn [28 LUTEGO – 1 MARCA]

Sparingowe granie na Dolnym Śląsku trwa w najlepsze, choć już bez drużyn I i II ligi, które rozpoczynają rundę wiosenną. Ostatnie szlify również w wykonani zespołów III i IV ligi. Oto wyniki spotkań drużyn z naszego regionu od czwartku do niedzieli. 

 

Kolejny remis Dolnoślązaków. W niedzielę zwyciężyć i liczyć na “cud”

Sparingi z udziałem drużyn z najniższych klas rozgrywkowych rozkręciły się na dobre. Na naszej stronie na bieżąco informujemy o meczach kontrolnych i ich wynikach.

 

PIĄTEK

  • Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice 4:2
  • Czarni Białków – Spartan Marszowice 3:3
  • Polonia Jaszowice – KS Wicher Domasław 0:1
  • Zjednoczeni Żarów – Cukrownik Pszenno 5:2
  • Konfeks Legnica – KS Legnickie Pole 6:2

 

SOBOTA

  • Ślęza Wrocław – Sokół Marcinkowice 2:1
  • Śląsk II Wrocław – Moto-Jelcz Oława 10:0
  • Sokół Wielka Lipa – Piast Żmigród 1:2
  • Foto-Higiena Gać – WKS Wierzbice 4:1
  • GKS Mirków – Piast Żerniki 0:4
  • Orzeł Ząbkowice Śl. – Pogoń Oleśnica 3:1
  • Pogoń Pieszyce – ROW Rybnik JUN 1:1
  • GKS Kobierzyce – Nysa Kłodzko 0:2
  • Orzeł Pawłowice – Unia Bardo 1:3
  • Piast Nowa Ruda – Trojan Lądek Zdrój 3:0
  • Polonia Stal Świdnica – ARS Football Europa 9:2
  • Karkonosze Jelenia Góra – Lechia Dzierżoniów 4:3
  • AKS Strzegom – Bielawianka Bielawa 2:1
  • Orla Wąsosz – Prochowiczanka Prochowice 0:3
  • Lotnik Jeżów Sudecki – Górnik Złotoryja 0:3
  • Piast Iłowa – Gryf Gryfów Śląski 1:1
  • Kuźnia Jawor – Bazalt Piotrowice 11:2
  • Odra Ścinawa – Arka Nowa Sól 5:5
  • Górnik Wałbrzych -Polonia Bystrzyca Kłodzka 5:3
  • Victoria Świebodzice – Zdrój Jedlina-Zdroj 4:2
  • Galakticos Solna – Energetyk Siechnice 8:2
  • Polonia Środa Śląska – Błysk Kuźniczysko 2:2
  • Semafor Brochów – LKS Stary Śleszów 9:1
  • KS Magnice – Zieloni Wilczkowice 
  • Iskra Łagów – Piast Zawidów 3:4
  • Fortuna Trebendorf – Piast Wykroty 2:4
  • Pogoń Świerzawa – Kaczawa Bieniowice 4:1
  • Błękitni Studniska Dolne – Ostritzer BC
  • Łużyce Lubań – Hutnik Pieńsk 1:1
  • GKS Iwiny – Przyszłość Prusice 0:5
  • GKS Warta Bolesławiecka – Victoria Ruszów 1:0
  • Iskra Kochlice – Sparta Parszowice
  • Łazek Pisarzowice – Olsza Olszyna 5:3
  • LZS Brzeźnik – Granica Miłoszów 8:0
  • Karkonosze Jelenia Góra JUN – Woskar Szklarska Poręba 2:2
  • LZS Kościelnik – Halniak Miłków 6:1
  • Slovan Frydlant – Włókniarz Mirsk 4:1
  • Orzeł Lubawka – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 8:5
  • Górnik Lubin – Odra Chobienia
  • Pub Gol Jelenia Góra – WKS Pilchowice 8:2
  • Sparta Zebrzydowa – BKS Bolesławiec 1:6
  • KS Łomnica – Czarni Strzyżowiec 5:6
  • Polonia Jaksonów – Sokół Smolec 2:3
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piławianka Pilawa Górna 4:3
  • Rapid Domaniów – MKS Czarni II Dolomit 3:4
  • Wratislavia – Orzeł Marszowice 3:4
  • Burza Godzieszowa – Parasol Wrocław 1:2
  • LKS Ciechów – Błękitni Jerzmanowo 5:3
  • Piast Lutynia – LKS Krzyżanowice 2:2
  • Skałki Stolec – Sparta Paczków 0:3
  • Kolektyw Radwanice – Sokół II Marcinkowice 3:1
  • Granit Roztoka – LZS Lipa 6:1
  • Zamet Przemków – Płomień Radwanice 0:4
  •  

 

NIEDZIELA

  • GKS Bełchatów – Miedź II Legnica 3:1
  • Zagłębie II Lubin – Górnik Polkowice 0:1
  • Apis Jędrzychowice – Leśnik Osiecznica 4:2
  • Orkan Szczedrzykowice – Sparta Rudna 5:1
  • Karkonosze Jelenia Góra – Slovan Liberec JUN 1:4
  • Granica Bogatynia – LZS Radostów
  • LZS Zaręba – Zryw Ubocze
  • Olimpia Kowary – Lechia Piechowice 4:3
  • Iskra Księginice – Unia Miłoradzice 8:0
  • Fenix Pielgrzymka – Zbylut Zbylutów 2:3
  • Włókniarz Chełmsko Śląskie – Uran Okrzeszyn 9:2
  • Fatma Pobiedna – LZS Niwnice 4:1
  • Juvenia Rybnica – Chmielanka Chmieleń 1:8
  • Bobry Wojanów – Orzeł Mysłakowice 5:3
  • Cosmos Radzimów – LZS Łaziska 3:1
  • Victoria Jelenia Góra – Lesk Sędzisław
  • Husaria Grzędy – Podgórze Wałbrzych 3:4
  • Mitex Podgórzyn – Potok Karpniki 6:4
  • Odra Lubiąż – Odra Malczyce 1:1
  • Olimpia Olszanica-GKS Raciborowice 4:1
  • Zagłębiak Tucznawa – Piliczanka Pilica
  • Gama Ujazd Górny – Pagel Komorniki 0:4
  • Huras Krotoszyce – Albatros Jaskowice
  • Kłos Moskorzyn – Zadzior Buczyna
  • Sparta II Grębocice – Błyskawica Luboszyce
  • Orzeł Konary – Sudety Kątki
  • KS Damianowo – Wilki Różana
  • Grom Gromadzyń Wielowieś – Sokół Jerzmanowa 5:5
  • LZS Perła Potoczek – Zryw Kotla
  • Krokus Kwiatkowice – Platan Siedlce
  • Polonia II Jaksonow – PKS Augustyn Wrocław 0:5
  • Huragan Olszany – Sokół Kostrza
  • Sparta Wrocław – Płomień Wisznia Mała
  • Pogoń Kowalów – Piast Miłocice 5:3
  • Barycz Milicz – Awdaniec Pakosław 3:1
  • Jeziorka Zakrzów – Błyskawica Lenartowice 4:4
  • Muchobór Wrocław – Piast Dobrzeń 6:2
  • LKS Paniowice – Pirania Radziądz 2:9
  • LKS Marcinowice – Orzeł Witoszów 5:4
  • GKS Kobierzyce JUN – WKS II Wierzbice 2:4
  • Korona Kawice – Odra Rzeczyca 10:3
  • Odra Lubiąż – Odra Malczyce 1:1
  • LKS Dobrocin – Koliber Uciechów 4:2
  • Odra Uraz – Silesia Szymanów 2:2
  • Sparta Skarszyn – Dolpasz Skokowa 3:4 
  • LKS Brożec – LKS Zryw Chociwel 4:1 
  • Herbapol Stanowice – Grom Witków 6:6
  • KS Łomnica – Czarni Strzyżowiec 5:6
  • GKS Kryniczno – Ligota Piękna – GKS Kątna 1:2
  • Polonia Grabowno Wielkie – Pogoń Syców 2:6
  • Burza Dombud Chwalibożyce – Perła Węgrów 3:2 

 

źródło: własne, jg24.pl

 

3 thoughts on “Wyniki sparingów dolnośląskich drużyn [28 LUTEGO – 1 MARCA]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *