Sensacja w Domaszkowie. Śnieżnik z Polonią-Stalą w finale Pucharu Polski

Śnieżnik Domaszków i Polonia-Stal Świdnica zmierzą się w finale okręgowego Pucharu Polski w podokręgu wałbrzyskim.

 

III liga. Miedź II wygrywa w Żmigrodzie, remisy Śląska II i Ślęzy

Śnieżnik Domaszków, drużyna z wałbrzyskiej A klasy, w półfinale Pucharu Polski zmierzyła się z IV-ligową Lechią Dzierżoniów. W regulaminowym czasie gry było 2:2. Gospodarzy prowadzili po golach Grzegorza Sochy i Wojciecha Brogowskiego. W ostatnim kwadransie meczy wyrównał Jakub Chlipała. W serii rzutów karnych skuteczniejsi byli A-klasowcy, którzy wygrali 5:4.

 

W drugim półfinale, w Bielawie, zmierzyły się dwie drużyny z IV ligi – Bielawianka i Polonia-Stal Świdnica. Goście obieli prowadzenie w 51. min. po bramce z rzutu karnego w wykonaniu De Souzy Barrosa. Siedem minut później wyrównał Patryk Drożyński. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu, co goście wykorzystali w 88. min. Znów De Souza Barros i Polonia-Stal melduje się w finale.

 

Fot. Śnieżnik Domaszków facebook

 

 

One thought on “Sensacja w Domaszkowie. Śnieżnik z Polonią-Stalą w finale Pucharu Polski

  1. Patryk Drożyński po przejściu z Zachodu Sobótka nadal się rozwija, wielkie brawa bo to klasowy zawodnik . Śnieżnik Domaszków sprawił sporą niespodziankę za co gratulację się należą, jednak z taką drużyną jak Polonia-Stal Świdnica będzie bardzo ciężko wygrać. Mimo wszystko powodzenia i dobrego widowiska z wieloma bramkami i emocjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *