Miedź – Legia transmisja ONLINE [Puchar Polski TV, STREAM NA ŻYWO 26.05.2020]

Miedź – Legia transmisja ONLINE. Puchar Polski Miedź Legnica – Legia Warszawa we wtorek, 26 maja 2020. Gdzie obejrzeć na żywo w telewizji oraz w internecie? MIEDŹ – LEGIA 26.05.2020.

 

Miedź – Legia: Transmisja na żywo

Na ten mecz czekają nie tylko w Legnicy i Warszawie. 26 maja piłka nożna wróci do naszego kraju – a pierwszym oficjalnym meczem od czasu zawieszenia wszelkich rozgrywek będzie ćwierćfinał Pucharu Polski Miedź Legnica – Legia Warszawa. Lockdown na krajowym piłkarskim podwórku trwał dwa i pół miesiąca.

 

Legia z pewnością będzie faworytem meczu w Legnicy. Co prawda nie wiadomo do końca w jakiej dyspozycji są zawodnicy obu drużyn, bo wrócą oni do grania bez choćby jednego sparingu, jedynie po treningach i ewentualnie grach wewnętrznych. Lider PKO Ekstraklasy ma jednak więcej atutów po swojej stronie.

 

Miedź – Legia: Transmisja na żywo

– Bardzo wiele zależy od świadomości zawodników, którzy przez dwa miesiące musieli trenować indywidualnie. Na boisku od razu wyjdzie czy ktoś się przykładał, czy oszukiwał. Wierzę, że będziemy świetnie przygotowani na Legię i już w pierwszym spotkaniu po wznowieniu rozgrywek dojdzie do niespodzianki – powiedział Adam Chrzanowski z Miedzi w rozmowie z portalem Łączy nas piłka.

 

Totolotek Puchar Polski: Miedź Legnica – Legia Warszawa 26.05.2020: Transmisja na żywo TV oraz ONLINE – sprawdź na nastepnej stronie

 

Dotychczasowe mecze Miedzie z Legią

Do tej pory Miedź Legnica grała z Legią Warszawa trzykrotnie – dwa razy w Ekstraklasie i raz w Pucharze Polski. Za każdym razem warszawianie byli górą.

  • Legia Warszawa – Miedź Legnica 2:0
  • Miedź Legnica – Legia Warszawa 1:4
  • Miedź Legnica – Legia Warszawa 0:4

 

https://twitter.com/MiedzLegnica/status/1263410521140797440?s=20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *