Kibice kpią z szatni gości na Legii. Fakt, w A klasie mamy wiele lepszych

Legia Warszawa po meczu z Linfield FC pochwaliła gości za posprzątanie szatni. Wrzuciła zdjęcie, które mocno rozbawiło kibiców. Okazuje się, że lepszą szatnie ma wiele zespołów w niższych ligach.

 

Transferowy hit za prawe 22 mln zł. Białek w VfL Wolfsburg

Legia Warszawa, po wielkich męczarniach, pokonała Linfield FC 1:0 w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po meczu mistrz Polski wrzucił na twittera zdjęcie posprzątanej szatni gości z pochwałą dla Irlandczyków z Północy za pozostawiony po sobie porządek.

 

https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/1295816309347844097?s=20

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wygląd szatni gości na stadionie Legii. Która – oględnie mówiąc – nowoczesnością nie powala. Kibice w komentarzach nie mieli litości zwracając uwagę zwłaszcza na ławki rodem ze szkolnych szatni z lat 90. ubiegłego wieku.

 

Fakt, wiele klubów z niższych lig ? również u nas – ma znacznie nowocześniejsze szatnie. Poniżej dwa przykłady z klubów wrocławskiej A klasy, które w ostatnim czasie pokazały swoje zaplecze.

 

Myślę, że warszawianie mogą zaczerpnąć nieco inspiracji z Twardogóry czy Rakoszyc. A takich przykładów znalazłoby się więcej.

 

Lotnik Twardogóra
Lotnik Twardogóra

 

Zieloni Rakoszyce
Zieloni Rakoszyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.