Derby dla Sokoła. Moto-Jelcz przegrywa po raz pierwszy w sezonie

Jednym z ciekawszych meczów 11. kolejki wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi były derby gminy Oława, w których Sokół Marcinkowice podejmował Moto-Jelcza Oława.

 

Link do zrzutki na rzecz Olega Spirova

Moto-Jelcz przyjechał do Marcinkowic pokrzepiony wygraną przed tygodniem w meczu na szczycie z Bielawianką, dodatkowo będąc jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Gospodarze jednak u siebie nie zwykli przegrywać.

 

Choć do przerwy musieli uznać wyższość oławian. Goście prowadzili po golu Janusza Gancarczyka, na którego odpowiedział Piotr Ficoń, ale potem na listę strzelców wpisał się jeszcze Krzysztof Gancarczyk.

 

Po zmianie stron strzelali już tylko podopieczni Marcina Krzykowskiego. I to aż trzy razy. Tomasz Rudolf, Jacek Jasiński i Kacper Rokicki pokonali Radosława Florczyka, a Sokół wygrał w derbach z Moto-Jelczem 4:2. Pierwsza porażka w sezonie oławian stała się faktem.

 

Podczas meczu odbyła się zbiórka na rzecz kontuzjowanego zawodnika Sokoła – Olega Spirova, który podczas meczu doznał zerwania więzadła krzyżowego. Linka do internetowej zrzutki znajdziecie powyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *