Puszcza – Widzew ONLINE STREAM [04.10 TRANSMISJA NA ŻYWO]

Puszcza – Widzew ONLINE STREAM. Mecz Puszcza Niepołomnice – Widzew Łódź w 7. kolejce I ligi. Gdzie oglądać w telewizji oraz internecie mecz Puszcza – Widzew?

 

Puszcza – Widzew transmisja na żywo

Trwa już 7 kolejka I ligi. W niedzielę, 4 października dojdzie do ciekawego meczu w Niepołomnicach, gdzie miejscowa Puszcza zagra z Widzewem Łódź. Obie drużyny znajdują się w dolnej połowie tabeli, ale w ostatnim czasie radzą sobie całkiem nieźle. Puszcza aktualnie zajmuje 14. miejsce z 7 punktami na koncie. Widzew jest 11. i ma dwa punkty więcej, ale również jeden mecz więcej rozegrany. Łodzianie od trzech spotkań nie przegrali, gospodarze z kolei wygrali dwa ostatnie mecze ligowe.

 

Puszcza jest szczególnie groźna na własnym boisku. Podopieczni trenera Tomasza Tułacza w dotychczasowych czterech meczach na u siebie wygrali dwa, raz remisowali i raz przegrali. Na inaugurację ligi z Arką, po bardzo zaciętym spotkaniu.

 

Puszcza – Widzew transmisja na żywo

Sędzią głównym meczu w Niepołomnicach będzie Mariusz Złotek z Gorzyc. Sędziami asystentami będą Marcin Ciepły i Marek Witoń, a technicznym Tomasz Wajda.

 

Puszcza – Widzew transmisja online

Spotkanie I ligi Puszcza Niepołomnice – Widzew Łódź zaplanowano na niedzielę, 4 października 2020. Gdzie oglądać transmisję w telewizji oraz w internecie? Sprawdź na następnej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *