Polska – Finlandia na żywo [07.10 TRANSMISJA TV ONLINE – GDZIE OGLĄDAĆ?]

Polska – Finlandia na żywo. Spotkanie towarzyskie Polska – Finlandia już dziś, 7 października 2020 roku. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV oraz ONLINE?

 

Polska – Finlandia transmisja na żywo

Polska – Finlandia na żywo. Przed reprezentacją Polski trzy mecze, które biało-czerwoni rozegrają w ciągu ośmiu dni. Pierwszy już w środę, 7 października, z Finlandią w Gdańsku. – Musimy tym składem rotować, bo wielu zawodników w ubiegłym tygodniu rozegrało już trzy mecze. Trzeba patrzeć na najbliższe tygodnie, miesiące i obserwować jak zawodnicy będą prezentowali się w tym szalonym okresie. Nie wszyscy mieli optymalny okres przygotowawczy, niestety pojawiały się kontuzje. Najważniejsze, żeby brać pod uwagę zdrowie piłkarzy – powiedział na konferencji selekcjoner Jerzy Brzęczek.

 

Reprezentacji Polski nie brakuje problemów kadrowych. Do Piotra Zielińskiego, który wypadł z kadry powodu koronowirusa, w ostatniej chwili z tego samego powodu reprezentację opuścił Maciej Rybus. Selekcjoner Jerzy Brzęczek dowołał do dwóch zawodników – Rafała Pietrzaka z Lechii Gdańsk i Alana Czerwińskiego z Lecha Poznań.

 

Polska – Finlandia transmisja na żywo

– Wczoraj wieczorem zawodnicy i sztab szkoleniowy reprezentacji Polski przeszli testy na obecność koronawirusa. Niestety test Macieja Rybusa dał wynik pozytywny. Zawodnik został odizolowany od reszty grupy i zostały wszczęte odpowiednie procedury sanitarne – wyjaśnił rzecznik reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

 

Jeżeli chodzi o jutrzejsze spotkanie, jak wielokrotnie powtarzaliśmy, będziemy chcieli dać szansę zawodnikom, którzy w ostatnim okresie nie mieli wielu występów i nie otrzymywali szans.  W składzie przewidujemy zawodników młodych, będą debiuty w drużynie narodowej. Chcemy sprawdzić ich potencjał – powiedział Jerzy Brzęczek.

 

 

Terminarz reprezentacji Polski – jesień 2020

  • 07.10. Polska – Finlandia (mecz towarzyski, Gdańsk)
  • 11.10. Polska – Włochy (Liga Narodów, Gdańsk)
  • 14.10. Polska – Bośnia i Hercegowina (Liga Narodów, Wrocław)
  • 11.11. Polska – Ukraina (mecz towarzyski, Chorzów)
  • 15.11. Włochy – Polska (Liga Narodów, Rzym)
  • 18.11. Polska – Holandia (Liga Narodów, Chorzów)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *