Ale wpadka! Polonia Trzebnica traci 3 punkty, Grzegorz Rajter 4 gole

Polonia Trzebnica wygrała z Mechanikiem Brzezina 5:3 w ostatniej kolejce grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. Gospodarze ukarani zostali jednak walkowerem, a 3 punkty trafiły do Brzeziny.

 

Rozgrywki piłkarskie w żółtej strefie. O tym trzeba pamiętać

– Polonia Trzebnica została ukarana walkowerem za grę zawodnika w innej drużynie swojego klubu w czasie dłuższym niż połowę meczu nie zachowując przy tym regulaminu, ponieważ nie upłynęło 48 godzin od zakończenia poprzedniego meczu ? tłumaczy Kamil Wieliczko, dyrektor Podokręgu Jelenia Góra, który prowadzi w tym sezonie rozgrywki grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi.

 

Innymi słowy, ktoś w klubie nie przypilnował, że zawodnik, który zagrał w juniorach młodszych w czwartek wieczorem więcej niż połowę, nie może zagrać w IV-ligowym spotkaniu Polonii z Mechanikiem w sobotę.

 

Trzebniczanie stracili cenne 3 punkty, co dla drużyny myślącej o wygraniu grupy, może być brzemienne w skutkach.

 

Przy okazji szkoda wracającego po kontuzji do wysokiej formy Grzegorza Rajtera, który w spotkaniu z Mechanikiem strzelił aż 4 gole. Niestety, po orzeczeniu walkowera nie mogą one być zaliczone do oficjalnej klasyfikacji. Jedną bramkę ?stracił? Tomasz Serweta.

 

One thought on “Ale wpadka! Polonia Trzebnica traci 3 punkty, Grzegorz Rajter 4 gole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.