Oto odnowione boisko beniaminka wrocławskiej okręgówki

Burza Godzieszowa, beniaminek wrocławskiej okręgówki, na wiosnę zacznie grać już na własnym, odnowionym boisku.

 

Solidny zespół z wrocławskiej B klasy szuka trenera

Burza Godzieszowa w rundzie jesiennej domowe mecze rozgrywa na boisku w Pasikurowicach. Powodem jest gruntowna modernizacja obiektu beniaminka okręgówki. Wojciech Błoński, burmistrz gminy Długołęka, zaprezentował zdjęcia odnowionego boiska.

 

– Wykonano montaż dwóch studni głębinowych, profesjonalnego systemu nawodnienia, dokonano wymiany murawy niwelatorem laserowym, zakupiono nowe ławki rezerwowych oraz zamontowano trybuny na 204 miejsca siedzące. Mam nadzieję, że mecze naszej drużyny kibice oglądać będą w komfortowych warunkach, a zespół Marcina Mroza włączy się w tym sezonie do walki o awans do 4. ligi – napisał Błoński na swoim facebooku.

 

Przypomnijmy, że Burza jest aktualnie na 4. miejscu w tabeli klasy okręgowej. W niedzielę zagra jeszcze zaległy mecz z Orłem Marszowice.

 

fot. Wojciech Błoński facebook

One thought on “Oto odnowione boisko beniaminka wrocławskiej okręgówki

  1. Coś pięknego.Tylko pozazdrościć.I pomysleć,ze gminy Wrocław nie stać na to,by klubom B i A klasy zafundować baraki szatniowo-sanitarne z choćby jednym prysznicem.O pomocy w utrzymaniu murawy nie wspominając.Patrząc na taki obiekt i porównując to do tego,co się w tym temacie dzieje we Wrocławiu (jak to się ma do tytułu europejskiej stolicy kultury,gdzie trudno doprosić się o jeden barak z prysznicem ?) to robi się śmiesznie i tragicznie zarazem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *