Z końcem roku trener czwartoligowca żegna się z posadą

Trener Jarosław Fliśnik z końcem roku przestaje być trener zespołu seniorów Moto-Jelcza Oława, zespołu ze wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi.

 

Trenerskie roszady w niższych ligach pod Wrocławiem

„Dziękujemy trenerowi za owocną współpracę i zaangażowanie na przestrzeni ostatnich lat oraz wkład w rozwój pierwszej drużyny. Życzymy trenerowi kolejnych wyzwań i realizacji nowych celów szkoleniowych tym razem pracą z drużynami młodzieżowymi” – czytamy na fanpage’u klubu.

 

Moto-Jelcz wyśmienicie rozpoczął sezon, był nawet liderem. Coś się jednak zacięło w połowie rundy, gdy nadeszła seria 6 spotkań bez wygranej. Ostatecznie oławianie zajmują po jesieni 5.miejsce w tabeli.

 

– Bardzo dziękuję zawodnikom i współpracownikom oraz wszystkim, którzy czynnie wspierali mnie i klub w budowanie zespołu, to był dla mnie bardzo dobry czas, jednak teraz chciałbym bardziej zaangażować się w działania na rzecz grup młodzieżowych i na tym teraz będę się skupiać. Drużynie i nowemu trenerowi, który mnie zastąpi życzę powodzenia i sportowych sukcesów, jednocześnie w dalszym ciągu będę wspierał seniorów w ich dążeniu do “modelu mistrza” – powiedział trener Fliśniak na łamach klubowego fanpage’a.

 

fot. Moto-Jelcz Oława facebook

 

One thought on “Z końcem roku trener czwartoligowca żegna się z posadą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *