Zaskakująca zmiana trenera czwartoligowego Orła

Rafał Markowski został nowym trenerem Orła Ząbkowice Śląskie, drużyny ze wschodniej grupy IV ligi. Zastąpił Ryszarda Pietraszewskiego, który zrezygnował z pełnionej funkcji.

 

Gra ?na lewo? powodem do dumy? Absurdalne komentarze zawodnika [AKTUALIZACJA]

Jak informuje fanpage Orła, trener Pietraszewski zrezygnował z powodów zdrowotnych. – Wydawało się, że po problemach związanych z koronawirusem trener zdoła wrócić i kontynuować swoją pracę z zespołem, tym bardziej, że z jej efektów jako zarząd klubu byliśmy zadowoleni. Niestety, problemy zdrowotne spowodowały, że po raz kolejny zmuszeni byliśmy szukać nowego szkoleniowca. Trenerowi Pietraszewskiemu życzymy dużo zdrowia i dziękujemy za krótki, ale udany pobyt w naszym klubie ? powiedział Tomasz Stelmach, prezes klubu.

 

Odkąd Pietraszewski pojawił się w klubie ząbkowiczanie zagrali 11 meczów – odnieśli 8 zwycięstw, zanotowali jeden remis i dwie porażki. Po rundzie jesiennej zajmują 8. miejsce w tabeli.

 

Przygotowania do rundy wiosennej Orzeł rozpocznie w pierwszej połowie stycznia już pod wodzą trenera Rafała Markowskiego. Ostatnio prowadził od Polonię-Stal Świdnica, z którą awansował do III ligi. W przeszłości był związany m.in. z Bielawianką Bielawa i Lechią Dzierżoniów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *