Piast zaczyna treningi. Z nowym trenerem, ale bez trzech zawodników

Z nowym trenerem Ryszardem Pietraszewskim, ale bez trzech zawodników, którzy będą testowani w innych klubach – Piast Żmigród rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej.

 

Bez niespodzianki. Marcin Foltyn trenerem WKS-u Wierzbice

Piast Żmigród rozpocznie treningi grupowe pod okiem nowego trenera Ryszarda Pietraszewskiego we wtorek, 12 stycznia. Na zajęciach zabraknie 3 zawodników, którzy w najbliższych dniach testowani będą w innych klubach.

 

Były trener Piasta, a obecnie szkoleniowiec Bytovii Bytów, widziałby w swoim zespole Eryka Morysona. Do soboty będzie próbował przekonać do siebie włodarzy II-ligowca. Moryson weźmie udział m.in. w sparingu z Nielbą Wągrowiec.

 

Tymczasem Grzegorz Mazurek przymierzany jest do ligowego rywala żmigrodzian, a konkretnie Stali Brzeg. Tymczasem w IV-ligowej Polonii Leszno testowany będzie Hubert Przybylski. Pomyślne testy będą skutkowały jego wypożyczeniem do klubu z Wielkopolski.

 

To oczywiście pierwsze, ale nie ostatnie ruchy testowo-transferowe w Piaście. Wkrótce powinno być wiadomo też, jacy zawodnicy będą przymierzani do drużyny Ryszarda Pietraszewskiego.

 

fot. NI-FO Marcin Folmer

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *