Okręgowy Puchar Polski. Finał w Legnicy, zaległy ćwierćfinał we Wrocławiu

W sobotę, 27 lutego, odbędą się dwa mecze okręgowego Pucharu Polski – finał w podokręgu Legnica oraz zaległy ćwierćfinał we Wrocławiu.

 

Dolnośląskie sparingi. Wyniki meczów z weekendu [26 – 28 LUTEGO]

W ostatni weekend lutego od meczów pucharowych rozpocznie się oficjalne granie w niższych ligach. W Podokręgu Legnica odbędzie się już finał okręgowego Puchar Polski. W Lubinie (na boisku nr 4 Akademii) III-ligowe Zagłębie II zagra z IV-ligowym Orkanem Szczedrzykowice.

 

Z pewnością faworytem spotkania będą Miedziowi, którzy bronią trofeum. Orkan jednak tanio skóry nie sprzeda. Przypomnijmy, że w półfinale zespół ze Szczedrzykowic pokonał III-ligowe rezerwy Miedzi Legnica. Początek spotkania o godz. 13.

 

Tymczasem we Wrocławiu, na obiekcie na Kłokoczycach, odbędzie się zaległy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy IV-ligowym MKP Wołów, który formalnie będzie gospodarzem, a III-ligową Ślęza Wrocław. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 12. Żółto-czerwoni bronią zarówno pucharu okręgowego, jak i wojewódzkiego. Na zwycięzcę w półfinałach czekają już Foto-Higiena Gać, Piast Żmigród oraz Sokół Marcinkowice.

 

W sobotę miał odbyć się również finał w Podokręgu Wałbrzych pomiędzy Bielawianką i Polonią-Stalą Świdnica. Ze względu na zły stan murawy w Bielawie spotkanie zostało przełożone na środę, 31 marca.

 

Dodajmy, że w Podokręgu Jelenia Góra przed nami półfinały. 7 kwietnia zmierzą się Włókniarz Leśna – Karkonosze Jelenia Góra oraz Apis Jędrzychowice – Lotnik Jeżów Sudecki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *