Zagłębie – Widzew ONLINE TV [03.04. GDZIE OGLĄDAĆ? NA ŻYWO]

Zagłębie – Widzew ONLINE TV. Mecz Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź w 23. kolejce I ligi w sobotę, 3 kwietnia 2021. Gdzie oglądać na żywo w TV oraz online?

 

Zagłębie – Widzew na żywo online

Mecz Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź to jeden z ciekawiej zapowiadających się meczów 23. kolejki I ligi. Obie drużyny dzieli w tabeli sporo punktów, ale obie mają o co grać. Gospodarze walczą o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy, celem Widzewa jest ekstraklasa.

 

W poprzedniej kolejce Widzew wygrał z GKS-em Jastrzębie 2:0, choć od 45. minuty grał w osłabieniu. Zagłębie pokonało z kolei Stomil Olsztyn. Sosnowiczanie stracili jednak Szymona Pawłowskiego, który uszkodził ścięgna Achillesa. Ponadto z Widzewem nie zagra Szymon Sobczak (za czerwoną kartkę), a w prawach zawodnika został zawieszony Patryka Małeckiego. M.in. za naruszeniem nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych wobec członka sztabu szkoleniowego Zagłębia.

 

Zagłębie – Widzew na żywo online

Widzew nie przegrał od siedmiu spotkań, ponadto ma na koncie serię trzech zwycięstw z rzędu. – Naprawdę dopiero się rozkręcamy i chcemy sprawić, by Widzew wrócił na należne mu miejsce w polskiej piłce. Jesienią zdobyliśmy stanowczo zbyt mało punktów i teraz musimy to wszystko nadrabiać – przekonuje trener łodzian Enkeleid Dobi.

Gdzie oglądać mecz Miedź Zagłębie – Widzew?

Gdzie obejrzeć transmisję na żywi meczu Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź? Sprawdź na następnej stronie – dowiesz się wszystkiego o transmisji w telewizji, online oraz relacji radiowej. 

 

Wyniki meczów Zagłębia z Widzewem 

Widzew jeszcze nie wygrał w meczu ligowym z Zagłębiem. W bieżącym sezonie jesienią był remis, a w sezonie 2007/08, jeszcze w ekstraklasie, raz był remis, a raz wygrali sosnowiczanie.

  • Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 1:1
  • Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 0:1
  • Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź 0:0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *