Connect with us

EURO 2020

Polska – Szwecja ONLINE TV [EURO 2020: Transmisja o której? gdzie oglądać?]

Published

on

Polska - Szwecja ONLINE TV

Polska – Szwecja ONLINE TV. Trzeci mecz biało-czerwonych na EURO 2020: gdzie oglądać w TV oraz online? O której mecz Polska – Szwecja?

 

Polska – Szwecja transmisja na żywo

Faza grupowa mistrzostw Europy dobiega końca. W grupie E na EURO 2020 Szwedzi w dwóch meczach zdobyli 4 punkty i są już pewni awansu do 1/8 finału. Natomiast Polacy muszą wygrać, aby dostać się do fazy pucharowej. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, zwłaszcza że nasi rywale również mają o co grać.

 

Polscy kibice zadają sobie pytanie o skład biało-czerwonych. A zwłaszcza o to, czy zagra Grzegorz Krychowiak. Przypomnijmy, że dostał on dwie żółte kartki i został wyrzucony z boiska w meczu ze Słowacją. Polacy przegrali tamto spotkanie 1:2. Pomocnik został zawieszony i nie mógł wystąpić w spotkaniu z Hiszpanią, które zakończyło się remisem 1:1. Wśród kibiców trwa ożywiona dyskusja czy Krychowiak powinien zagrać w meczu ze Szwecją.

 

Polska – Szwecja transmisja na żywo

– Grzegorz Krychowiak odcierpiał swoje za te dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną. Głęboko wierzę w to, że Grzesiek pokaże na co go stać w tym meczu i może nawet będzie bohaterem tego spotkania, czego bym mu bardzo życzył, bo on bardzo przeżył tą sytuację i na pewno spadł mu kamień z serca po remisie z Hiszpanią. Myślę, że warto trzymać za niego kciuki ? powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji Polski.

 

Polska – Szwecja: o której mecz?

Trzeci mecz grupowy biało-czerwonych, a drugi na stadionie w Petersburgu, pomiędzy Polską i Szwecja rozpocznie się o godz. 18. 

 

Mecz Polska – Szwecja. Gdzie obejrzeć na żywo?

Mecz o awans do 1/8 finału mistrzostw Europy Polska -Szwecja będzie można oglądać w telewizji oraz w Internecie. Gdzie transmisja na żywo? Szczegóły na następnej stronie.

 

Dotychczasowe mecze Polski ze Słowacją

Biało-czerwoni ze Słowakami grali dotąd 8 razy. Polacy wygrali 3 razy, raz padł remis, a cztery razy zwyciężali Słowacy. Bilans bramkowy 13:12 dla naszej reprezentacji.

 • Szwecja ? Polska 3:1
 • Polska ? Szwecja 0:2
 • Szwecja ? Polska 3:0
 • Szwecja ? Polska 2:0
 • Polska ? Szwecja 0:1
 • Szwecja ? Polska 2:2
 • Szwecja – Polska 5:0
 • Polska – Szwecja 2:0
 • Polska ? Szwecja 0:2
 • Szwecja ? Polska 2:1

 

Skład reprezentacji Polski na mecz ze Szwecją 

Skład biało-czerwonych poznamy przed godz. 17.  

 

Strony: 1 2

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EURO 2020

EURO 2020 Polska – Hiszpania ONLINE TV [Kiedy? Gdzie oglądać?]

Published

on

Polska - Hiszpania ONLINE TV

EURO 2020 Polska – Hiszpania ONLINE TV. Mecz w Sevilli w sobotę, 19 czerwca. Gdzie oglądać transmisję na żywo w telewizji i Internecie? 

 

Polska – Hiszpania transmisja na żywo

Przed nami drugi mecz reprezentacji Polski na EURO 2020. W sobotę, 19 czerwca, biało-czerwoni zmierzą się w Sevilli z Hiszpanią. Po porażce ze Słowacją sytuacja podopiecznych Paulo Sousa jest bardzo trudna. W zależności od wyniku meczu Szwecja – Słowacja, w złym scenariuszu biało-czerwoni nie będą mogli pozwolić sobie na porażkę z Hiszpanami, bowiem oznaczałoby to pożegnanie z turniejem.

 

Polacy jednak nie zamierzają patrzeć na rywali. Chcą sami decydować o sowim losie na EURO. Do tego jednak potrzebna jest inna gra, niż w pierwszym meczu podczas turnieju. W meczu z Hiszpanią margines błędów będzie jeszcze mniejszy niż ze Słowacją.

 

Polska – Hiszpania transmisja na żywo

? Wierzę, że nasz system gry zadziała. Będziemy musieli zachowywać bliskie odległości między sobą, by pozostawić rywalom, jak najmniej przestrzeni. Dlatego musimy być na boisku agresywni, uprzykrzać życie rywalom i nie zostawiać czasu, by mogli się zastanowić, jak rozegrać piłkę ? zapowiada Jan Bednarek, reprezentacyjny defensor.

 

Polska – Hiszpania: o której mecz?

Spotkanie na stadionie w Sevilli pomiędzy Polską i Hiszpania rozpocznie się o godz. 21. 

 

EURO 2020 Polska – Hiszpania. Gdzie oglądać?

Mecz Polska – Hiszpania w telewizji oraz w Internecie. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo? Szczegóły na następnej stronie.

 

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA MECZ Z HISZPANIĄ

 

Wyniki ostatnich meczów Polski z Hiszpanią

Bilans meczów obu reprezentacji jest dla nas fatalny. Ostatni mecz, 11 lat temu, przegraliśmy 0:6. Ostatni raz wygraliśmy 41 lat temu.

 • Hiszpania ? Polska 6:0
 • Hiszpania ? Polska 3:0
 • Polska ? Hiszpania 1:2
 • Hiszpania ? Polska 1:1
 • Hiszpania – Polska 1:0
 • Hiszpania – Polska 3:0
 • Polska ? Hiszpania 2:3
 • Hiszpania ? Polska 1:2
 • Hiszpania ? Polska 3:0
 • Polska ? Hiszpania 2:4

 

Continue Reading

EURO 2020

Euro 2020 Francja – Niemcy transmisja [15.06. GDZIE OGLĄDAĆ TV ONLINE?]

Published

on

Francja - Niemcy transmisja

Euro 2020 Francja – Niemcy transmisja. Gdzie oglądać mecz Francja – Niemcy w telewizji oraz online? O której mecz? Transmisja na żywo.

 

Gdzie oglądać mecz Francja – Niemcy? Sprawdź

Na zakończenie pierwszej fazy mistrzostw Europy odbędą się mecze w grupie F. Od razu mamy w niej hit, jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów na EURO 2020. W Monachium zmierzą się bowiem drużyny Francji i Niemiec, a więc jedni z faworytów do zdobycia mistrzowskiego tytułu.

 

Ciężko wskazać faworyta wtorkowego meczu. Spotkanie odbędzie się na terenie Niemiec, ale to Francuzi prezentowali ostatnio równiejszą formę. Do kadry po wielu latach wrócił Karim Benzema, który co prawda ostatnio zmagał się z lekkim urazem, ale na mecz z Niemcami ? podobnie jak Antoine Griezmann ? powinien być gotowy.

 

Gdzie oglądać mecz Francja – Niemcy? Sprawdź

– W powietrzu czuć pozytywne napięcie i oczekiwanie. Naprawdę pomyślałem ?nareszcie!? kiedy wsiadłem do autobusu, aby tu przyjechać. Jestem spokojny, zrelaksowany i myślę, że w ciągu ostatnich 14 dni zrobiliśmy to, co chcieliśmy – zapowiada Joachim Löw, trener reprezentacji Niemiec.

 

Gdzie oglądać mecz Francja – Niemcy?

Mecz EURO 2020 Francja – Niemcy będzie można oglądać zarówno w Internecie jak i w telewizji. Szczegóły poszczególnych transmisji znajdziecie na następnej stronie. 

 

Francja – Niemcy – o której mecz?

Mecz w Monachium pomiędzy Francją i Niemcami odbędzie się we wtorek, 15 czerwca. Rozpocznie spotkania o godz. 21. 

 

Wyniki ostatnich meczów Francji z Niemcami

 • Francja ? Niemcy 2:1
 • Niemcy ? Francja 0:0
 • Niemcy ? Francja 2:2
 • Niemcy ? Francja 0:2
 • Francja ? Niemcy 2:0
 • Francja ? Niemcy 0:1
 • Francja ? Niemcy 1:2
 • Niemcy ? Francja 1:2
 • Francja ? Niemcy 0:0
 • Niemcy ? Francja 0:3
Continue Reading

EURO 2020

Polska – Słowacja gdzie obejrzeć? 14.06. TRANSMISJA NA ŻYWO TV ONLINE

Published

on

Polska - Słowacja kiedy mecz

Polska – Słowacja gdzie obejrzeć? Pierwszy mecz Polaków na EURO 2020 już dziś, 14.06.2021. Gdzie oglądać transmisję online i w TV?

 

Polska – Słowacja transmisja na żywo

Polska ? Słowacja w pierwszym meczu biało-czerwonych na mistrzostwach Europy. Oczy wielu kibiców, zwłaszcza w Polsce, będą skierowane na Roberta Lewandowski, w ostatnich latach najlepszego napastnika świata. Czy poprowadzi on naszą drużynę przynajmniej do powtórki sukcesu z 2016 roku, kiedy Polska awansowała do ćwierćfinału? Aby tak się stało, najpierw trzeba uporać się ze Słowacją.

 

– Wszyscy zawodnicy, których ze sobą przywieźliśmy, są sprawni i gotowi do gry. Nie mam większych wątpliwości co do mojej pierwszej jedenastki – może jednego lub dwóch zawodników. Wiemy, że reprezentujemy całą Polskę. Chcemy wrócić do naszej bazy uśmiechnięci. Poniedziałek będzie jednym z największych dni w mojej karierze trenerskiej ? zapowiada Paulo Sousa, trener biało-czerwonych.

 

Polska – Słowacja transmisja na żywo

EURO 2020 to dla Słowacji trzeci turniej finałowy (po mundialu 2010 i EURO 2016). Na si południowi sąsiedzi chcą po raz trzeci przejść przez fazę grupową. Słowacy nie są faworytem, ale w drużynie Štefana Tarkoviča jest mnóstwo pozytywnej energii.

 

Godzona meczu Polska – Słowacja

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w St. Petersburgu o godz. 18. 

 

Mecz Polska – Słowacja. Gdzie obejrzeć?

Pierwszy mecz na EURO 2020 reprezentacja Polski zagra ze Słowacją. Gdzie obejrzeć transmisję w telewizji oraz w Internecie? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

Wyniki meczów Polski ze Słowacją

Do tej pory biało-czerwoni ze Słowakami grali osiem razy. Polacy wygrali 3 mecze, raz padł remis, a cztery razy zwyciężali nasi rywale. Bilans bramkowy 13:12 dla naszej reprezentacji.

 • Polska ? Słowacja 0:2
 • Polska ? Słowacja 1:0
 • Polska ? Słowacja 0:1
 • Słowacja ? Polska 2:1
 • Polska ? Słowacja 2:2
 • Słowacja ? Polska 1:3
 • Słowacja ? Polska 4:1
 • Polska ? Słowacja 5:0

 

Continue Reading

EURO 2020

Polska – Słowacja transmisja TV [Gdzie oglądać? O której? ONLINE]

Published

on

Polska - Słowacja transmisja TV

Polska – Słowacja transmisja TV. EURO 2020 – gdzie obejrzeć w TV oraz online? Mecz Polski ze Słowacją już dziś, 14 czerwca.

 

Polska – Słowacja transmisja na żywo

W końcu. Już dziś, w poniedziałek 14 czerwca, reprezentacja Polski rozpoczyna swój udział w mistrzostwach Europy w piłce nożnej. W Petersburgu biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją w pierwszym spotkaniu podczas turnieju. W meczu bardzo ważnym, bowiem od niego będzie sporo zależało. Teoretycznie Słowacja to nasz najsłabszy rywal w grupie na EURO 2020, ale nie można rywala lekceważyć.

 

– Mój kolega Stefan Tarković prowadzi Słowację bardzo dobrze, w eliminacjach pokonali już Rosję, a zespół dobrze radzi sobie z rywalami, którzy są faworytami. Mają też piłkarzy potrafiących robić różnicę, jak Marek Hamsik czy Ondrej Duda, czy Milan Skriniar przy stałych fragmentach. Są zorganizowani i mają świetną mentalność w fazach przejściowych, zwłaszcza w kontrach. Skupiamy się jednak na sobie, na tym, co może zdarzyć się w meczu ? powiedział przed meczem Paulo Sousa.

 

Polska – Słowacja transmisja na żywo

Arbitrem meczu Polski ze Słowacją będzie Rumun Ovidiu Haţegan.

 

Polska – Słowacja: o której mecz?

Mecz na stadionie w Petersburgu pomiędzy Polską i Słowacją rozpocznie się o godz. 18. 

 

Mecz Polska – Słowacja. Gdzie oglądać?

Miliony kibiców obejrzy pierwszy mecz reprezentacji Polski na EURO 2020 ze Słowacją w telewizji oraz w Internecie. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Szczegóły na następnej stronie.

 

Dotychczasowe mecze Polski ze Słowacją

Biało-czerwoni ze Słowakami grali dotąd 8 razy. Polacy wygrali 3 razy, raz padł remis, a cztery razy zwyciężali Słowacy. Bilans bramkowy 13:12 dla naszej reprezentacji.

 • Polska ? Słowacja 0:2
 • Polska ? Słowacja 1:0
 • Polska ? Słowacja 0:1
 • Słowacja ? Polska 2:1
 • Polska ? Słowacja 2:2
 • Słowacja ? Polska 1:3
 • Słowacja ? Polska 4:1
 • Polska ? Słowacja 5:0

 

Continue Reading

EURO 2020

Polska – Słowacja kiedy mecz EURO 2020? Gdzie oglądać? TV ONLINE

Published

on

Polska - Słowacja kiedy mecz

Polska – Słowacja kiedy mecz EURO 2020? Gdzie oglądać w telewizji oraz w Internecie? Oto najważniejsze informacje o meczu (14.06.2021).

 

Polska – Słowacja transmisja na żywo

Zaczynamy. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczęły się w Rzymie meczem Turcja ? Włochy. Kibiców interesuje jednak przede wszystkim pierwsze spotkanie biało-czerwonych ze Słowacją. W naszej ekipie problemów nie brakuje, podopieczni Paulo Sousy nie zachwycili również w ostatnim sprawdzianie przed EURO 2020, kiedy zremisowali 2:2 z Islandią w Poznaniu.

 

Polacy podczas turnieju będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika. Okazuje się jednak, że na razie największą niewiadomą może być postawa naszej defensywy.

 

Polska – Słowacja transmisja na żywo

Kamil Glik, lider naszej defensywy, uważa jednak, że na mecz ze Słowacją, zarówno obrona, jak i pozostałe formacje, będą gotowe. – Gdy atakujemy, gramy trójką obrońców, a bronimy w czwórce. Dla każdego to oczywista kwestia, obowiązująca od samego początku ? tłumaczy 33-letni defensor.

 

Kiedy mecz Polska – Słowacja na Euro?

Mecz Polski ze Słowacją odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca 2021 roku.

 

Polska – Słowacja: o której godzinie?

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w St. Petersburgu o godz. 18. 

 

Mecz Polska – Słowacja. Gdzie obejrzeć?

Pierwszy mecz na EURO 2020 reprezentacja Polski zagra ze Słowacją. Gdzie obejrzeć transmisję w telewizji oraz w Internecie? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

Wyniki meczów Polski ze Słowacją

Do tej pory biało-czerwoni ze Słowakami grali osiem razy. Polacy wygrali 3 mecze, raz padł remis, a cztery razy zwyciężali nasi rywale. Bilans bramkowy 13:12 dla naszej reprezentacji.

 • Polska ? Słowacja 0:2
 • Polska ? Słowacja 1:0
 • Polska ? Słowacja 0:1
 • Słowacja ? Polska 2:1
 • Polska ? Słowacja 2:2
 • Słowacja ? Polska 1:3
 • Słowacja ? Polska 4:1
 • Polska ? Słowacja 5:0

 

Continue Reading

EURO 2020

Rozpoczęcie Euro 2020. Mecz Turcja ? Włochy [KIEDY? O KTÓREJ? NA ŻYWO]

Published

on

Rozpoczęcie Euro 2020

Rozpoczęcie Euro 2020 w piątek, 11 czerwca 2021 roku. Gdzie obejrzeć mecz Turcja ? Włochy w telewizji oraz online? O której rozpoczęcie?

 

Gdzie oglądać mecz Turcja – Włochy? Sprawdź

Na ten moment kibice piłkarscy czekali ? wyjątkowo ? 5 lat. Niestety, w zeszłym roku z powodu pandemii mistrzostwa Europy w piłce nożnej zostały przełożone. W końcu jednak zawodnicy z 24 reprezentacji wybiegną na murawę. Jako pierwsze zrobią to drużyny narodowe Turcji i Włoch.

 

Rozpoczęcie EURO 2020 odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie. Z pewnością Włosi będą faworytami. Grają u siebie, a ponadto są niepokonani w ostatnich 27 meczach. Turcja chce powalczyć o dobry rezultat w meczu otwarcia mistrzostw. Trener Şenol Güneş ma dość młodą drużynę, która ? jeśli wszystko pójdzie dobrze ? może sporo namieszać.

 

Gdzie oglądać mecz Turcja – Włochy? Sprawdź

– Musimy szanować Turcję, to drużyna pełna talentów. Mecz otwarcia zawsze jest trudny i będzie mnóstwo emocji, ale nie możemy się zbytnio ponieść emocjom. Chęć bycia bohaterami EURO jest ogromna, ale to jest mecz, który należy rozegrać roztropnie. Potrafimy to zrobić – mówi Roberto Mancini, trener reprezentacji Włoch.

 

Wyniki dotychczasowych meczów Włochów i Turcji

Obie reprezentacje do tej pory spotykały się dziesięciokrotnie. Turcy ani razu nie wygrali. Siedem razy zwyciężali Włosi, a 3 razy padł remis.

 • Włochy ? Turcja 1:1
 • Włochy ? Turcja 1:1
 • Turcja ? Włochy 1:2
 • Włochy ? Turcja 3:1
 • Turcja ? Włochy 1:2
 • Włochy ? Turcja 1:0
 • Turcja ? Włochy 0:1
 • Włochy ? Turcja 0:0
 • Turcja ? Włochy 0:1
 • Włochy ? Turcja 6:0
Continue Reading

To się czyta3