Miedź ogłosiła trenera III-ligowych rezerwach

Grzegorz Mokry został trenerem Miedzi II Legnica. 36-letni szkoleniowiec zastąpił Wojciech Łobodzińskiego, który objął pierwszy zespół Miedzi.

 

Krajobraz po spadku. Foto-Higiena pożegnała się z trenerem

Grzegorz Mokry z Miedzią związany był od 2017 roku. W zeszłym roku odszedł razem z trenerem Dominikiem Nowakiem, którego był asystentem. W minionym sezonie 36-letni szkoleniowiec pełnił rolę asystenta trenera w sztabie Artura Skowronka w Wiśle Kraków.

 

– Bardzo dobrze wspominam swój pierwszy pobyt w Legnicy i bardzo chętnie tutaj wracam. Nie spodziewałem się tak szybkiego powrotu do Miedzi, ale też zawsze chciałem dokończyć tu swoją pracę. Po pierwszym roku bardzo udanej pracy, która była zwieńczona awansem do Ekstraklasy, następne lata już tak dobre nie były. Dlatego czułem pewien niedosyt. Teraz jako trener drugiego zespołu będę miał szansę zrobić coś dobrego dla klubu. Przede wszystkim stawiam sobie za cel rozwój zawodników. Temu służy druga drużyna, by był to tylko przystanek dla młodych graczy w ich karierze – powiedział Grzegorz Mokry klubowej stronie Miedzianki.

 

Mądry na stanowisku trenera zastąpił Wojciecha Łobodzińskiego, który został szkoleniowcem pierwszej drużyny legniczan.

 

Drugi zespół Miedzi przygotowania do sezonu 2021/2022 rozpocznie 7 lipca.

 

źródło, fot. Miedź Legnica 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *