Okręgowy Puchar Polski. Finał w Legnicy, półfinały we Wrocławiu

Finał okręgu legnickiego oraz półfinały w strefie wrocławskiej ? piłkarska wiosna na Dolnym Śląsku rozpoczyna się z wysokiego C.

 

Niedawny czwartoligowiec wycofał się z okręgówki

Runda wiosenna w niższych ligach na Dolnym Śląsku rusza z kopyta. W strefie legnickiej odbędą się już pierwsze mecz ligowe, ale z pewnością na pierwszy plan wysuwają się mecze okręgowych Pucharów Polski. W okręgu legnickim czeka nas finał, natomiast w strefie wrocławskiej zaplanowano dwa mecze półfinałowe.

 

W finale w Legnicy rezerwy Miedzi zagrają z rezerwami Zagłębia Lubin, zmierzą się więc dwaj trzecioligowcy. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Świerkowej. Początek o godz. 14. – Na pewno jest to ważny mecz ze względu na stawkę i aby dobrze rozpocząć wiosenne rozgrywki. Będzie to dobre przetarcie i weryfikacja, którzy zawodnicy są już gotowi do gry na poziomie seniorskim ? powiedział klubowej stronie Adrian Żurański, drugi trenerem Miedzi II Legnica.

 

W strefie wrocławskiej w stawce mamy po jednej ekipie z III ligi oraz okręgówki, a także dwa zespoły z IV ligi. W Międzyborzu Zenit zagra ze Ślęzą Wrocław, we Wrocławiu (na boisku GEM) ? Piast Żerniki podejmie MKP Wołów. Oba spotkania zaczną się o godz. 15.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.