Rezerwy Śląska Wrocław pozyskała młodego zawodnika z IV ligi

Maciej Krawczuk został nowym zawodnikiem rezerw Śląska Wrocław. 17-letni pomocnik będzie trenował z drugim zespołem, grał ? zależności od decyzji sztabu szkoleniowego – w rezerwach lub w zespole Centralnej Ligi Juniorów U18.

 

Środkowy obrońca rezerw Śląska Wrocław wypożyczony do Ślęzy

Maciej Krawczuk ostatnio występował w czwartoligowych Budowlanych Murzynowo (IV liga lubuska), a do Wrocławia trafił na testy w styczniu. Po kilku tygodniach treningów z drugim zespołem wziął udział w obozie przygotowawczym w Jeleniej Górze. Przekonał do siebie sztab szkoleniowy i został zawodnikiem Śląska.

 

Maciej występował w IV lidze lubuskiej, ma już pierwsze doświadczenia w seniorskiej piłce i wierzymy, że w Śląsku rozwinie się i pokaże pełnię swoich możliwości. Zawodnik będzie trenował z drugim zespołem i tam walczył o miejsce w składzie, a jednocześnie będzie wspomagał drużynę występującą w CLJ U18 ? mówi Maciej Bączyk, szef skautingu Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

 

Krawczuk, który najdłużej dotąd reprezentował barwy juniorów Stilonu Gorzów Wlkp., najlepiej czuje się na pozycji środkowego pomocnika.

 

Fot. Dawid Antecki/Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.