Adrian Żurański nowym trenerem III-ligowych rezerw Miedzi Legnica

Trener rezerw Miedzi Legnica Arkadiusz Bator został szkoleniowcem II-ligowych rezerw Śląska Wrocław. Jego następcą został dotychczasowy drugi trener Adrian Żurański, a pomagać mu będzie Rafał Fościak.

 

Centrostrzał z 40 metrów dał trzy punkty. To trzeba zobaczyć [VIDEO]

Dla Arkadiusza Batora przejście do rezerw Śląska to powrót do Wrocławia po kilku latach. Do Legnicy trafił w przerwie zimowej. Po jego wodzą drużyna przepracowała okres przygotowawczy, poprowadził legniczan w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica (przegrany z rezerwami Zagłębia) oraz w zwycięskim meczu ligowym z Odrą Wodzisław Śląski.

 

Nowym szkoleniowcem III-ligowca został dotychczasowy drugi trener Adrian Żurański, któremu pomagać będzie Rafał Fościak. Żurański swoja przygodę trenerską rozpoczynał w drużynach młodzieżowych Polonii Warszawa. Następnie pracował w Escoli Varsovia, jako trener futsalu i przygotowania motorycznego w AZS AWF Warszawa, KS-ie Łomianki, trzecioligowej Polonii Warszawa, Barca Academy Warszawa, a przed przyjściem do Miedzi II w Podlasiu Sokołów Podlaski.

 

fot. Miedź Legnica/Od lewej trenerzy Arkadiusz Bator oraz Adrian Żurański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.