Chrobry Głogów blisko piłkarskiej ekstraklasy. Do karnych zabrakło kilka minut

W finałowym mecz barażowym o awans do ekstraklasy Chrobry Głogów przegrał po dogrywce w Kielcach z Koroną 2:3. Do rzutów karnych zostało kilka minuty. Ależ szkoda.

Baraż o ekstraklasę. Chrobry wygrał z Arką w Gdyni, teraz czas na Koronę

Chrobry Głogów był o krok doprowadzenia do rzutów karnych, w których różnie mogły się potoczyć losy finałowego barażu o awans do ekstraklasy. Zabrakło dosłownie dwóch minut.

W regulaminowym czasie gry był wynik 2:2. Korona objęła prowadzenie w 18. min. po golu Adama Frączczaka, ale końcówka I połowy w wykonaniu Chrobrego było piorunująca. Najpierw wyrównał Mikołaj Lebedyński, a minutę później na 2:1 dla gości trafił Michał Rzuchowski. Niestety, w 64. min. wyrównał Frączczak, kiedy sędzia ? po interwencji VAR-u ? podyktował rzut karny dla kielczan.

W dogrywce głogowianie mieli swoje sytuacje na zdobycie gola, ale żadnej nie udało się wykorzystać. Niestety, w 118. min. do siatki trafił Jacek Kiełb i marzenia o ekstraklasie prysły jak mydlana bańka. A było tak blisko…