Polska ? Walia transmisja. Gdzie oglądać TV Online? [Liga Narodów na żywo 01.06.2022]

Polska ? Walia transmisja. Gdzie oglądać TV Online mecz Ligi Narodów Polska ? Walia? Kiedy i o której odbędzie się spotkanie we Wrocławiu? Sprawdźcie.

 

Polska ? Walia transmisja

Polska – Walia we Wrocławiu na inaugurację kolejnej edycji Ligi Narodów UEFA. Będzie to drugi mecz biało-czerwonych pod wodzą Czesława Michniewicza, a zarazem początek drogi pt. ?przygotowania do mundialu w Katarze?. Polska reprezentacja ma zagrać w mocnym składzie. Wśród zawodników, których kibice zobaczą na Tarczyński Arena, będzie również Robert Lewandowski.

 

– To też jest sygnał dla kibiców, bo wielu zastanawia się, czy przyjść na spotkanie. Ostatnio byłem we Wrocławiu, sprawdzałem stan boisk i wiele osób mówiło, że Robert kilka razy we Wrocławiu był, ale nigdy nie grał. Zapraszam serdecznie, Lewandowski na pewno zagra od początku. Myślę, że za chwilę biletów już nie będzie ? podsumował selekcjoner.

 

Liga Narodów UEFA

Przypomnijmy, że Polska trafił do grupy 4. dywizji A (najwyższej) Ligi Narodów UEFA, gdzie zmierzy się oprócz Walii z trzecią drużyną mundialu 2018 Belgią, a także z Holandią. Z powodu mundialu w Katarze, wszystkie mecze fazy grupowej Ligi Narodów odbędą się czerwcu i wrześniu.

– Najpierw musimy pokonać Walię, a później skupiać się na kolejnych spotkaniach. Belgia i Holandia to topowe marki w Europie. To nie będą łatwe mecze, ale może poziom koncentracji rywali czasami nie będzie najwyższy. I tutaj również upatruję naszej szansy ? podsumował Robert Lewandowski.

 

Kiedy mecz Polska ? Walia? O której?

Mecz Polska – Walia we Wrocławiu odbędzie się w środę, 1 czerwca 2022 roku. Początek mecz o godzinie 18.

 

Polska ? Walia: Transmisja TV online

Mecz Polski z Walią w Lidze Narodów będzie można oglądać na żywo zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Transmisja TV będzie dostępna na antenie stacji TVP 1 oraz TVP Sport, a także w płatnym kanale Polsat Sport Premium 1.

Studio przedmeczowe w TVP Sport od godz. 15.30, a TVP 1 od 17.50. W Polsacie Sport od godz. 16.30.

 

Mecz we Wrocławiu w Internecie

W internecie mecz Polska ? Walia obejrzymy m.in. na stronie sport.tvp.pl, a także na płatnych platformach cyfrowych Polsat Box Go czy Canal + Online.

 

Dotychczasowe mecze Polski z Walią

Do tej pory obie reprezentacje spotkały się ośmiokrotnie. Biało-czerwoni wygrali 5 razy, dwa razy padł remis, a raz wygrali Walijczycy. Bilans bramkowy 10:5 dla Polski.

  • Walia ? Polska 2:0
  • Polska ? Walia 3:0
  • Polska ? Walia 0:0
  • Polska ? Walia 0:0
  • Walia ? Polska 1:2
  • Walia ? Polska 2:3
  • Polska ? Walia 1:0
  • Polska – Walia 1:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.