Finał makroregionu. Remis i porażka w karnych w drugim meczu

W drugim meczu podczas turnieju finałowego na szczeblu makroregionu UEFA Region’s Cup reprezentacja Dolnego Śląska zremisowała ze Śląskim ZPN-em 0:0. W karnych lepsi byli nasi rywale. 

 

To może lepiej zagrać na orliku? Jeden dzień i po kłopocie

W sobotę, 18 czerwca, odbyła się druga seria gier turnieju finałowy na szczeblu makroregionu UEFA Region’s Cup, Reprezentacja Dolnego Śląska bezbramkowo zremisowała ze Śląskim ZPN-em. Po każdym remisie na turnieju odbywa się konkurs rzutów karnych, które będą decydować, gdyby w końcowej tabeli drużyny miały tyle samo punktów. Niestety, nasze drużyna przegrała serię jedenastek 2:4.  

 

W niedzielę odbędzie się decydująca kolejka. Dolny Śląsk zmierzy się z Opolskim ZPN-em. Obie drużyny mają po 4 punkty, zwycięzca meczu wygra turniej i awansuje do finału krajowego.  

 

Terminarz turnieju finałowego

Piątek

  • Śląski ZPN – Opolski ZPN 0:0, karne 5:4
  • Dolnośląski ZPN – Lubuski ZPN 1:0

Sobota

  • Opolski ZPN – Lubuski ZPN 2:1
  • Śląski ZPN – Dolnośląski ZPN 0:0, karne 4:2

 

1. Opolski ZPN 4 pkt 2:1
2. Dolnośląski ZPN 4 pkt 1:0
3. Śląski ZPN 2 pkt 0:0
4. Lubuski ZPN 0 pkt 1:3

 

Niedziela, 19.06 godz. 10:00

  • Dolnośląski ZPN – Opolski ZPN
  • Lubuski ZPN – Śląski ZPN

  

Zwycięzca makroregionu zagra w turnieju finałowym mistrzostw Polski (planowany on jest w dniach 6 – 10.07., a jego organizatorem również jest Lubuski ZPN). Mistrz Polski będzie nas reprezentował w eliminacjach mistrzostw Europy amatorów (UEFA Region’s Cup 2022/23).  

 

fot. Andrzej Padewski facebook 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.