Dolnośląskie sparingi LATO 2022. Wyniki meczów kontrolnych [29.-31.07]

Dolnośląskie sparingi lato 2022. Przygotowania do nowego sezonu zespołów z niższych lig wchodzą w decydującą fazę. Sprawdźcie najnowsze wyniki meczów kontrolnych.

 

Bramkarz Ślęzy Wrocław trafił do Piasta Żmigród

Mecze kontrolne zespołów z niższych lig ? od III ligi w dół piłkarskiej piramidy – wchodzą w decydującą fazę. Oto najnowsze wyniki sparingów z weekendu (lista będzie na bieżąco uzupełniana, wpisujcie mecze i wyniki w komentarzach i na facebooku). 

 

  • Miedź II Legnica – Pogoń II Szczecin 0:0
  • Ślęza Wrocław – Pogoń II Szczecin 2:2
  • Chrobry II Głogów Odra Nietków 4:2

 

  • Moto-Jelcz Oława ? MKS Kluczbork 0:5
  • Zenit Międzybórz – Barycz Sułów 2:5
  • Mewa Kunice – Sokół Marcinkowice 1:2
  • Piast Żmigród – Polonia-Stal Świdnica 0:3
  • Galakticos Solna – LZS Starowice Dolne 1:4
  • Górnik Wałbrzych – Zieloni Mokrzeszów 7:0
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka – Skałki Stolec 3:5
  • Polonia Nysa – Polonia Trzebnica 1:1
  • Zagłębie Lubin U18 – Lechia Dzierżoniów 3:3
  • Słowianin Wolibórz – Bielawianka Bielawa 11:3
  • Foto Higiena Gać – WKS Wierzbice 5:0
  • Granit Roztoka – Zamek Kamienic Ząbkowicki 2:5
  • Górnik Wałbrzych ? Granit Roztoka ? przeniesiony na wtorek
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Bielany Wrocławskie 2:4
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie – Strzelinianka Strzelin 2:1
  • Spartak Police nad Metují – Piast Nowa Ruda 2:2
  • Polonia Środa Śląska – Piast Żerniki 7:0
  • Górnik Złotoryja – Gryf Gryfów Śląski 2:1
  • SG Rot-Weiß Thalheim – Odra Ścinawa 1:2
  • Dozamet Nowa Sól – Sokół Jerzmanowa 7:1
  • Promień Żary – Łużyce Lubań 0:2
  • TSV 1910 Niemberg – Odra Ścinawa 1:15
  • Jaworzanka Jawor – Rodło Granowice 4:1
  • BKS Bolesławiec – Victoria Jelenia Góra 6:0
  • Czarni Rokitki – Prochowiczanka Prochowice 2:5
  • Błysk Kuźniczysko – AKS Strzegom 2:1
  • Miedź Legnica U19 – Iskra Kochlice
  • Płomień Radwanice – Sparta Grębocice

 

  • Rawia Rawicz – MKP Wołów 1:3
  • KS Zbytowa – Widawa Bierutów 1:11
  • KS Żórawina – Sokoła Wielka Lipa 4:1
  • Pogoń Oleśnica – GKS Mirków 3:2
  • Czarni Jelcz-Laskowice – Wiwa Goszcz 1:3
  • Czarni Sieniawka – Wicher Domasław 0:0
  • Pogoń Kopalina – Janoowianka Wierzbno 2:1
  • Błękitni Krzeczyn ? Olimpia Bukowinka 3:4
  • Zorza Pęgów – Odra Lubiąż 0:3
  • LKS Jankowy 1968 – Pogoń Syców 1:1
  • Polonia Jaszowice – Zieloni Łagiewniki 6:2
  • Zjednoczeni Łowęcice – KS Piotrowice 3:1
  • Dąb Dobroszyce – Plon Gadkowice 3:3
  • WKS Śląsk Wrocław JUN – Polonia Jaksonów 5:2
  • UKS Karnków – LZS Grodków 5:0
  • Czarni Chrząstawa – Zalesie Wójcice 2:3
  • Burza Bystrzyca – Rapid Domaniów 4:0
  • LKS Stary Śleszów – Kwarcyt Jegłowa
  • SKS Grom Szczodrów – Bonikowia Boników 4:6
  • OSP Krzydlina Mała – Sparta Miłcz 6:3
  • WKS Wilczyce – LKS Krzyżanowice
  • Piast Lutynia – LKS Ciechów 10:4
  • Sparta Oleszna-Fenix Pławna 7:7
  • Orzeł Lubawka – Zagłębie Wałbrzych
  • Trojan Lądek-Zdrój – Nysa Kłodzko 3:8
  • Venus Nowice – Błękitni Słotwina 5:1
  • Karolina Jaworzyna Śląsk – Polonia-Stal Świdnica JUN 2:3
  • LKS Goświnowice – Unia Złoty Stok
  • STEP Tąpadła-Wiry – Wierzbianka Wierzbna
  • STEP II Tąpadła-Wiry Zieloni II Mokrzeszów
  • Chojnowianka Chojnów – GKS Iwiny
  • Sparta Parszowice – Gwardia Białołęka 5:2
  • Czarni Dziewin – Iskra Księginice 3:5
  • Korona Radostów – Sparta Zebrzydowa 0:5
  • Halniak Miłków – Kolegium Sędziów Jelenia Góra 6:0
  • Górnik Węgliniec- Delta Sieniawa Żarska
  • Victoria Ruszów – ŁKS Łęknice
  • Włókniarz Mirsk – TS Wojanów
  • LZS Kościelnik – Włókniarz Leśna
  • Olimpia Kowary – Kwisa Świeradów Zdrój
  • Zdrój Jedlina Zdrój – Olimpia Kamienna Góra – odwołany
  • Hutnik Pieńsk – Błękitni Studniska Dolne
  • LKS Ocice – Leśnik Osiecznica
  • Piast Wykroty – Orliki Oldboys Węgliniec
  • Lechia Piechowice – KS Wojcieszyce
  • Fatma Pobiedna – Sudety Giebułtów
  • Chrobry Nowogrodziec – Olsza Olszyna
  • LKS Mierzwin – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
  • Uran Okrzeszyn – TJ Baník Žacléř
  • Iskra Łagów – WKS Żarki Średnie
  • Pogoń Wleń – GLKS Czernica
  • Olimpia Olszanica – GKS Warta Bolesławiecka
  • Mitex Podgórzyn – Czarni Strzyżowiec
  • Chmielanka Chmieleń – Zryw Ubocze
  • Piast Zawidów – TJ Jiskra Visniova
  • Zjednoczeni Porajów Kopaczów – Jaśnica Opolno Zdrój
  • Piast Bolków – Park Targoszyn
  • KS II Łomnica – Unia Jaroszów
  • Olsza II Olszyna – WKS Pilchowice
  • GKS Raciborowice – Kolejarz Miłkowice
  • Pub Gol Jelenia Góra – FC Karpacz
  • Granica Bogatynia – Orzeł Platerówka
  • Stella Lubomierz – Gryf II Gryfów Śląski

 

źródło: własne, 4ligadoloslaska.futbolowo.pl, jg24.pl

 

2 thoughts on “Dolnośląskie sparingi LATO 2022. Wyniki meczów kontrolnych [29.-31.07]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.