Słowianin przed nowym sezonem wzmocnił każdą formację

Trzech nowych zawodników oficjalnie dołączyło ? przynajmniej na razie ? do Słowianina Wolibórz. Każdy z nich powinien być sporym wzmocnienie wicemistrza wschodniej grupy IV ligi z ubiegłego sezonu.

 

Transfery Orła przed nowym sezonem. Na razie trzech zawodników

W zeszłym sezonie Słowianin Wolibórz był beniaminkiem IV ligi, ale spisał się rewelacyjnie zajmując 2. miejsce we wschodniej grupie. Teraz wydaje się, że ekipa Adama Łydkowskiego może być jeszcze mocniejsza. Na razie klub potwierdził pozyskanie trzech zawodników.

 

Z Polonii-Stali Świdnica, na zasadzie transferu definitywnego, przyszli Wojciech Szuba i Szymon Tragarz. Ten pierwszy przez niemal całą swoją przygodę z piłką ? z roczną przerwą na Górnika Wałbrzych ? związany był ze świdnickim klubem. W Woliborzu mają nadzieje, że 29-latek jako środkowy pomocnik wraz ze swoim doświadczeniem wprowadzi wiele jakości oraz spokoju w grę zespołu.

 

Z kolei Szymon Tragarz, który zazwyczaj występuje jako skrzydłowy, ale może zagrać również w ataku, ma wzmocnić siłę ognia Słowianina. Wychowanek Gryfa Świdnica grał również w zespołach młodzieżowych Zagłębia Lubin, rezerwach tego klubu, Górniku Wałbrzych czy Ślęzie Wrocław. Od sezonu 2019/2020 grał w Świdnicy.

 

Linię defensywną wzmocnił z kolei Piotr Gorczyca. 27-letni obrońca może zagrać na środku oraz lewej stronie obrony. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Piasta Żerniki Wrocław, a w poprzednich latach grał dla takich klubów jak Wratislavia Wrocław, Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Skalnik Gracze oraz Agroplon Głuszyna.

 

Fot. Słowianin Wolibórz

 

One thought on “Słowianin przed nowym sezonem wzmocnił każdą formację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.