Transfery Orła przed nowym sezonem. Na razie trzech zawodników

W nowym sezonie w barwach IV-ligowego Orła Ząbkowice Śl. zobaczymy kilku nowych zawodników. Na razie ząbkowiczanie przedstawili trzech z nich.

 

Czwartoligowiec ze Świdnicy wzmacnia boki pomocy

Do ekipy prowadzonej przez Rafała Markowskiego dołączy latem kilku zawodników. Na razie Orzeł przedstawił trzech z nich. Pierwszym wzmocnieniem był Kamil Aramowicz. 22-latek może grać zarówno na skrzydle, jak i na obronie. Najpierw przeszedł wszystkie kategorie młodzieżowe w WKS-ie Śląsku Wrocław, a następnie półtora roku spędził w IV-ligowym Sokole Marcinkowice. Z kolei ostatnie dwa lata reprezentował barwy MKP Wołów. Do Ząbkowic Śl. trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia.

 

Napastnik Dominik Jagielski w przeszłości trenował już w Ząbkowicach Śl., ale ostatecznie trafił Bielawianki. Jest wychowankiem Lechii Dzierżoniów, a piłkarskie doświadczenie zdobywał też w drużynach młodzieżowych Miedzi Legnica. – W meczach sparingowych pokazał się z dobrej strony kilkukrotnie trafiając do bramki przeciwników ? czytamy na klubowym fanpage?u.

 

Najnowszym transferem Orła jest perspektywiczny zawodnik z Ukrainy Serhii Makarenko. 19-latek występuje na boku pomocy. Ostatnie miesiące spędził w Piaście Nowa Ruda, a wcześniej był zawodnikiem ukraińskiej Desny.

 

Fot. Orzeł Ząbkowice Śląskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.