Zaskakująca zmiana trenera we wrocławskiej okręgówce

Po trzech kolejkach z posadą trenera WKS-u Wierzbice pożegnał się Paweł Ulatowski. Zastąpił go doskonale znany w Wierzbicach Grzegorz Podstawek.

 

Derby dla Polonii i Zenita. Szalona końcówka Orła, cztery gole Jordana

Sezon we wrocławskiej okręgówce rozpoczął się niespełna miesiąc temu, a już mamy pierwszą zmianę na stanowisku trenera. Z posadą szkoleniowca WKS-u Wierzbice pożegnał się Paweł Ulatowski. Co ciekawe, WKS w pierwszych trzech kolejkach pod wodzą Ulatowskiego nie przegrał spotkania. Wygrał z innym spadkowiczem Piastem Żerniki Wrocławskie oraz zremisował z Orłem Pawłowice Wrocław oraz Orłem Marszowice.

 

Dla władz klubu wyniki te okazały się niewystarczające i doszło do zmiany szkoleniowca. Ulatowskiego, który prowadził zespół od października 2021 roku, zastąpił doskonale znany w Wierzbicach Grzegorz Podstawek. Był on już trenerem WKS-u od stycznia 2019 do stycznia 2021 roku. Później prowadził Piasta Żerniki Wrocław, a wcześniej także Piasta Żmigród i Stal Brzeg.

 

Podstawek na ławce WKS-u ponownie debiutował w miniony weekend w Kuźniczysku. Powrót nie był zbyt udany, bowiem wierzbiczanie ulegli Błyskowi 1:6. Okazja do rehabilitacji będzie już w niedzielę, 11 września, kiedy WKS podejmie Pogoń Miękinia.

 

Co ciekawe, od czasu, kiedy Podstawek opuścił WKS, a więc od stycznia 2021 roku, wierzbiczanie mieli już czterech trenerów. Byli nimi: Marcin Foltyn, Mariusz Bełkowski, Józef Klepak i Paweł Ulatowski.

 

Fot. NI-FO Marcin Folmer

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.