Connect with us

B klasa

Idioci za kierownicami samochodów nie próżnują nawet zimą

Published

on

Niestety, idioci za kierownicami swoich samochodów nie próżnują nawet zimą. Najnowszą „ofiarą” jednego z nich zostało boisko Granitu Gierałtów.

 

Niepokonana “osiemnastka”. Te drużyny jesienią nie doznały porażki

Granit Gierałtów występuje w jeleniogórskiej B klasie. We wtorek (5 grudnia) klub na swoim profilu na Facebooku poinformował o zniszczonej murawie przez kierowcę samochodu osobowego. – Gdy przez cały rok dbasz o boisko, a i tak jakiś kretyn wjedzie i zniszczy. Jeśli ktoś coś słyszał lub widział, to prosimy o kontakt – czytamy na profilu.

Niestety, stan murawy jest fatalny, bowiem samochód wjechał i zrył podmokłą nawierzchnią pokrytą topniejącym śniegiem.

 

To zresztą nie jedyne wydarzenie z ostatnich dni. Na początku grudnia na boisku Sokoła Niechlów (legnicka B klasa) zorganizowano… kulig. Klub z Niechlowa zamieścił nawet zdjęcie samochodu ciągnącego sanki. – Bezmyślność ludzka nie zna granic! Jak można okazywać taki brak szacunku do czyjeś ciężkiej pracy… Rozumiemy, że zima to czas zabawy na śniegu, ale zachowajmy proszę trochę rozwagi. Boisko to miejsce do gry w piłkę, a nie do urządzenia sobie kuligów – podsumował Sokół na swoim profilu na Facebook.

W tym przypadku kierowca jest znany, a sprawa została zgłoszona na policję.

 

fot. Granit Gierałtów Facebook

 

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

B klasa

Bracia znów razem. Trener i najlepszy strzelec w historii

Published

on

Nowym trenerem Błękitnych Jerzmanowo został Tomasz Kubiszyn. Do zespołu wrócił również jego brat Dariusz, najlepszy strzelec w historii klubu.

 

UEFA Region’s Cup. Sztab dolnośląskiej kadry sprawdzi 38 zawodników

Nowym trenerem B-klasowych Błękitnych Jerzmanowo został Tomasz Kubiszyn, były zawodnik i kapitan zespołu, z którym wywalczył historyczny awans do A klasy. Później jako trener prowadził takie drużyny: Błękitni II Jerzmanowo, LZS Zachowice, Spartan Marszowice, Galacticos II Solna (awans do A klasy) oraz Lotnik Twardogóra.

Cele jakie stawia sobie nowy trener to wspólnie z zarządem zapewnić rozwój klubu oraz sięgnąć po najwyższe cele. Życzymy trenerowi powodzenia oraz wielu sukcesów – informują Błękitni na swoim profilu na Facebooku.

 

Do klubu wraca również Dariusz Kubiszyn, brat nowego trenera. – Bardzo się cieszymy, że kolejny zawodnik powraca do szeregów Błękitnych. Dariusz zaczynał treningi w naszym klubie już 16 lat temu, gdy miał 15 lat. Początkowo grał w nowo powstałej drużynie juniorów, a gdy skończył 16 lat, rozpoczął rywalizację w zespole seniorskim, gdzie świętował awans do klasy A. Występował aż do 2016 roku. Jest nadal najlepszym strzelcem w historii klubu, ponieważ strzelił łącznie ponad 200 bramek – informują wrocławianie.

 

Po grze w Błękitnych, 31-latek występował w zespołach: Spartan Marszowice, Mechanik Brzezina, Czarni Białków oraz Zorza Wilkszyn. – Bardzo się cieszę z powrotu do klubu, w którym rozpocząłem swoją przygodę z piłką seniorską. Naszym celem jest zrozumienie się na boisku, aby wygrać jak najwięcej meczów i zająć jak najlepsze miejsce na końcu sezonu. W przyszłym sezonie zamierzamy realnie walczyć o awans do klasy A – powiedział Dariusz Kubiszyn.

 

Fot. Błękitni Jerzmanowo

 

Continue Reading

Wrocław

Zespół z wrocławskiej B klasy szuka rywala na sobotę [Aktualizacja]

Published

on

Orzeł Bukówek, drużyna z wrocławskiej B klasy, poszukuje rywala na najbliższą sobotę.

 

Miał być gigant, jest średniak w… Belgii. Karol Borys odchodzi ze Śląska Wrocław

Orzeł Bukówek to czołowa drużyna VIII grupy wrocławskiej B klasy. Obecnie zespół poszukuje sparingpartnera na sobotę, 10 lutego. – Mamy zarezerwowane boisko ze sztuczną nawierzchnią – informuje trener Leszek Fudali.

Zainteresowane zespoły mogą kontaktować się pod nr tel. 609 053 887.

Aktualizacja. Sparingpartner został już znaleziony.

 

 

Continue Reading

Wrocław

Czołowa drużyna wrocławskiej B klasy szuka sparingpartnera

Published

on

szuka sparingpartnera

Orzeł Bukówek, drużyna z wrocławskiej B klasy, poszukuje sparingpartnera.

 

Miał być gigant, jest średniak w… Belgii. Karol Borys odchodzi ze Śląska Wrocław

Orzeł Bukówek to czołowa drużyna VIII grupy wrocławskiej B klasy. Obecnie zespół poszukuje sparingpartnera na sobotę, 10 litego. – Mamy zarezerwowane boisko w Środzie Śląskiej od godz. 20 do 22 – informuje Orzeł.

Zainteresowane zespoły mogą kontaktować się z trenerem pod nr tel. 609 053 887.

 

Continue Reading

Wrocław

B-klasowy klub spod Wrocławia szuka trenera

Published

on

drużyna szuka trenera

Piast Nadolice, drużyna występująca we wrocławskiej B klasie, szuka trenera.

 

Doświadczony napastnik w Sułowie. “Najbardziej utytułowany zawodnik w historii”

Piast występuje w grupie IV wrocławskiej B klasy. – Poszukujemy trenera chętnego podjąć się pracy w podwrocławskiej drużynie, w związku z odejściem do A-klasowej drużyny WKS Wilczyce trenera Damiana Katrycza – informuje klub z Nadolic, dodając, że istnieje możliwość łączenia pracy z funkcją trenera drużyny młodzieżowej.

 

Zainteresowani trenerzy mogą kontaktować się pod nr tel. 691 085 545 lub pod adresem piastnadolice@gmail.com.

 

Continue Reading

B klasa

Nowy trener zespołu z wałbrzyskiej B klasy

Published

on

Kamil Matusik został nowym trenerem Orląt Krosnowice, zespołu z wałbrzyskiej B klasy.

 

Drużyna z wałbrzyskiej A klasy poszukuje trenera

Kamil Matusik zastąpił Artura Oczkosia na stanowisku trenera seniorów Orląt Krosnowice, który prowadził zespół przez ostatnie dwa lata.

– W swoim imieniu, jak i w imieniu zarządu i zawodników, chciałbym podziękować trenerowi Oczkosiowi za pozostawione serce, pozostawiony czas, będąc trenerem w naszym klubie. Kamilowi Matusikowi życzymy oczywiście samych zwycięstw – czytamy na klubowym profilu na Facebooku.

 

Przypomnijmy, że klub z Krosnowic po rundzie zajmuje 3. miejsce w tabeli grupy IV wałbrzyskiej B klasy.

 

Fot. Orlęta Krosnowice

 

Continue Reading

Wrocław

Sparingi zima 2024. Drużyna z wrocławskiej B klasy szuka sparingpartnerów

Published

on

szuka sparingpartnera

MKS Sołtysowice szuka sparingpartnerów na okres przygotowawczy przed rundą wiosenną.

 

Pierwszy trener reprezentacji Dolnego Śląska wybrany

MKS Sołtysowice – drużyna z grupy IX wrocławskiej B klasy – szuka sparingpartnerów na okres przygotowawczy. Zespół z Wrocławia ma wolne terminy: 25.02, 03.02, 10.03 i 17.03.

Miejsce i godzina do ustalenia. Kontakt pod nr telefonu 504 372 251.

Continue Reading

To się czyta3